Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon felszínes lennék vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felszínes lennék vagy váltogatós, mert nem tudnék ducival összejönni?

Figyelt kérdés
Rajtam is van már kg felesleg macis vagyok, de egyszerűen 70 kg feletti lánnyal nem tudnék összejönni. Emiatt tényleg nagyon felszínes lennék?
2013. jún. 8. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem. Ízlések és pofonok. És ebbe bizony a testalkat is beletartozik. Ha tetszik ez valakinek, ha nem. De percig se aggódj, meg fogod kapni, hogy felszínes vagy :D Ez egy ilyen oldal.

24N

2013. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De a 70,5 az még belefér? Egyébként meg mit számít? Mindenkinek joga van megválogatni a párját, ahogy neked is. Ha nem tetszenek a duci nők, akkor nem tetszenek.
2013. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
igen, az vagy
2013. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem. Neked nem jönnek be a teltebb lányok, ennyi.
2013. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem! egyszerűen nem azaz eseted. Nincs ezzel baj. Csak nem szabad ítélkezned azt kész.
2013. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem. Az ember az ízlésén nehezen tud felülkerekedni, és ha nem muszáj, miért is tenné? Én sem tudnék, ne aggódj. 26/F
2013. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy volt állítólag nagyon csúnya fiús barátnőm is, tényleg nem válogatok egyszerűen csak a duciság ami taszít.
2013. jún. 8. 21:05
 8/13 anonim ***** válasza:

én is elég igényes vagyok az alkatra, persze ne legyen anorexiás.

De a túlzott túlsúly sem a lány önbizalmának nem tesz jót, legfőképpen az egészségének. Próbáljanak arányosabb alkatra lefogyni

2013. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
én is azthittem hogy egy srác nem tetszik, viszont a belső szépsége magával ragadott.... mostmár úgy gondolok rá mint egy félistnere
2013. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem, csak tapasztalatlan. Nekem a kicsit pocakos, macis, nagydarab, nálam legalább tíz évvel idősebb pasik a zsánereim, olyannyira, hogy el sem tudtam volna képzelni, hogy olyat válasszak, aki ennek nem felel meg. Aztán mégis egy vékony, alacsonyabb, nálam egy évvel fiatalabb pasiba szerettem bele úgy, hogy feleségül is mentem hozzá, ami nálam nagy szó, mert soha nem voltam egy elköteleződő típus.

Szóval arról van itt szó, hogy neked a vékonyabb lányok tetszenek, se többről, se kevesebbről. Ez nem felszínesség, csak ízlés kérdése, ráadásul soha nem lehet tudni, mit hoz a jövő.

2013. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!