Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » EZt valahogy helyre lehet hozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EZt valahogy helyre lehet hozni?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki tetszik nekem, bejelöltem facebookon csak nem volt bátorságom ráírni..részegen küldtem neki egy random hülyeséget és amikor erről beszéltünk tolta a smiley-kat meg mindeneket...aztán mikor másnap találkoztunk nem köszöntem neki(én hülye) és azóta semmi kapcsolat nincs köztünk, csak látjuk egymást a suliba. Ti ezt hogy hoznátok helyre?

2013. jún. 9. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy köszönnék neki.
2013. jún. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem :s
2013. jún. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Odamész hozzá és helyre hozod a dolgokat. Elmondod neki hogy ne haragudjon hogy múltkor nem köszöntél neki de annyira aranyosnak tartod hogy féltél attól hogy hülyeséget mondasz és teljesen leblokkoltál. Ez hülyeség de valószínűleg aranyosnak fogja tartani és ha nagy szerencséd van akkor megbocsájt.
2013. jún. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és az számít valamit hogy állandóan idősebb fiúkkal lóg?:D
2013. jún. 9. 01:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Az hogy jön ide a történethez?
2013. jún. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mit tudom én...hogy lehet az idősebb palik jönnek be..az a baj mikor erről a lányról van szó előjönnek a gátlások...elég jóvagyok-e.
2013. jún. 9. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!