Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megcsalt párszor, kb 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalt párszor, kb 1 évig csajozgatott, másokkal szexelt, de most visszajött hozzám, akkor szeret engem?

Figyelt kérdés
Mert ha csak összevissza szexelt akkor gondolom nem szerette azokat a csajokat, de mivel visszajött hozzám gondolom szeret engem. Nem?
2013. jún. 9. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó hülye vagy ha visszafogadod.

Nem szeret.Csak ha nincs ló a szamár is jó elvet követi.

Így mindig van kit dugnia

2013. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
buta vagy ha bedölsz neki. ha neekd igy jó elgyél vele, de ez a pasi nem tisztel téged és csak arra kellesz hogy akkor is legyen valaki ha nincs jobb. Többet érdemelsz ennél hidd el. Ha monogám párkapcsolatra vágysz ne menj bele mert megint csajozni fog ez biztos. 29/N
2013. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, de te úgyis elhiszed neki és visszafogadod, mert jól néz ki.
2013. jún. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy kis változatosságra vágyott csak, és azt is csak a testiségben kereste, de közben rájöhetett, hogy valójában téged szeret. Ez simán előfordulhat, mindazonáltal, ha visszafogadod, és a kapcsolatotokban újabb hullámvölgyek jönnének, valószínű ismét más lányoknál keresne vigaszt.
2013. jún. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen féreg saját magát és a farkát szereti, nem téged.
2013. jún. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 moosenstein ***** válasza:

Ne hulyeskedj! Ez a ficko egy goreny!

Ha visszafogadod, majd ujra es ujra eljatsza ezt veled.

2013. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jah biztos beléd van habarodva xdd


"ha visszajött"

2013. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Antonius Caepio ***** válasza:
Valószínűbb, hogy kell neki egy biztos pont, ami te vagy.
2013. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem akarom megmondani, mit csinálj és mit ne, de én a helyedben nem fogadnám vissza! Lehet, hogy szereted, de ilyen esetben jobb továbblépni. Most fáj, de biztosan lesz aki megbecsül. Ez az én véleményem. Remélem egyenesbe jössz, illetve úgy döntesz, hogy az neked jó legyen és ne csalódj!
2013. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!