Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első évfordulóra milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első évfordulóra milyen ajándékot adjak Barátomnak? Ötlet már volt, de nem tudtam megvenni. Tehát egy új ötlet kéne.

Figyelt kérdés

Már kitaláltam, hogy keskenyebb nyakkendőt veszek, de nem találtam semmilyen boltban. (Kb ilyesmit szerettem volna: [link] Egyszer mondta, hogy mindig ilyen nyakkendőt szeretett volna, ezért akartam ilyesmit venni neki.)

B tervnek pedig nem jut eszembe semmi. Az idő pedig sürget (még egy hét van). Egyáltalán milyen dolgokat szoktak adni egymásnak a párok? Lehet, hogy ez a nyakkendő nem is lenne jó. Tudtok adni tippeket, hogy mit adjak?



2013. jún. 9. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sört
2013. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mennyit szánsz rá?

Am... nyakkendő: [link]

2013. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sztem egy romantikus vacsora pezsgővel is jó amit te magad készítesz el gyertyával az asztalon utána tortával amivel rá van írva h boldog évfordulót. :) és ha ez kevés akkor vehetnél neki esetleg vmi ékszert, vagy parfümöt más nem jut eszembe b tervnek :)
2013. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#3 Kicsit nem túlzás? Legalább is nekem nincsenek ilyen nagy igényeim, nekem egy sör is elég lenne. :D
2013. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én már attól tök boldog voltam, hogy a barátnőm bekeretezve adott nekem egy közös képet. :)
2013. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én csak írtam mert ez onnan jött h b.nőm ilyet csinált a pasijának szülinapjára h vacsi meg pezsgő :D plsz még toldottam hozzá ötletnek vmit :D
2013. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jah, így már vágom! :)

Am... én pl nem szeretem ha valami olyat kapok, ami majd a polcon porosodik. pl kép, dísztárgy, vagy amit egyáltalán nem fogok használni.

Volt hogy sört kaptam, valami kis extrát szexben, finom vacsorát, zoknit, gatyát, pólót, hátitáskát, stb...

2013. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a nyakkendős oldalt. Nem tudom, hogy 1 héten belül még megérkezne-e.

Sört nem veszek neki, az elég hétköznapi dolog.

A vacsora meg azért nem jó, mert jövő hétvégén lesz öcsém ballagási ebédje, amire Barátom is meg van hívva és másnap van az évforduló, amikor nem tudunk találkozni. Ja és a pezsgőt nem szereti, én meg csak megiszom, ha muszáj.

Képre már én is gondoltam, csak nem sok képet csinálunk magunkról és ami van, nem kereteztetném be. Viszont arra gondoltam, hogy lerajzolom magunkat. Csak ezzel a dologgal már sokszor próbálkoztam és mindig rájöttem, hogy már nem tudok úgy rajzolni, mint régen.

Legvégső esetben fogok csak parfümöt venni neki, ha már tényleg nem tudok mit kitalálni. Ékszereket nem hord, csak órát, de egy normális óra nagyon sokba kerül, nincs annyi pénzem.

2013. jún. 9. 17:41
 9/14 A kérdező kommentje:
Fiúk, férfiak, ti minek örülnétek? Vagy a legjobb ajándék mi volt, amit a barátnőtöktől kaptatok?
2013. jún. 9. 17:43
 10/14 anonim ***** válasza:

- Szállítás

A szállítás költsége Magyarországon előre utalás esetén: 0-8000 Ft-ig 750 Ft/csomag, 8000 Ft felett ingyenes. Utánvét esetén: 0-8000Ft-ig 990 Ft/csomag, 8000 Ft felett ingyenes. A szállítási idő maximum 5 munkanap, ettől eltérő szállítási időről az Eladó írásban (e-mail-en) tájékoztatja a Megrendelőt. Amennyiben a Vevő expressz szállítász kér, úgy annak a plusz költsége +1000 Ft/csomag felszámításra kerül. A szállítási határidőn belül az Eladó a megrendelt terméket a futárszolgálat részére szállításra átadja. Az Eladó a szerződés teljesítésekor, azaz a termék a Megrendelő általi átvételekor juttatja el a Megrendelő részére a számlát.


- Személyes átvétel

Budapest, 1181 Üllői út. 441.

2013. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!