Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleestem barátom "szerelmébe"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem barátom "szerelmébe", de köztük sosem volt semmi, mi legyen? Bővebben.

Figyelt kérdés
Legjobb barátom már elég régóta bele van zúgva egy lányba. Jóba vannak, barátok, de a csaj tőle nem akar többet. Viszont ahogy egyre több időt töltünk együtt, egyre jobban megőrülök érte és én is tetszek neki. Tudom, hogy tabu, ő az egyetlen, akire rá sem szabadna néznem, de így megőrülök! Ha bepróbálkoznék, azzal vége lenne a barátságunknak a haverommal?
2013. jún. 10. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Újabb barátság végét láthatjuk...
2013. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudhatjuk, legelőször ezt a barátoddal beszéld meg. Aztán ha ő egyáltalán nem haragszik, akkor bepróbálkozhatsz a lánynál
2013. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele a dolgot hogy te is beleestél ha tisztába van vele hogy neki nincs esélye a csajnál talán beletörődik bár ez nehéz helyzet mivel ha összejöttök a csajjal szegény srácnak nem lesz könnyű nézni ahogy mondjuk enyelegsz azzal akit ő nem kaphatott meg. Az hiszem pozitív vége ennek az ő részéről nemigen lenne az nem fix hogy vége lenne a barátságotoknak de ugyanolyan már biztos nem lenne.
2013. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hat en elkovettem azt amit te is szeretnel most. Egy kulombseggel h en lany vagyok. Meg is beszeltem a bnommel (eleg hosszu es kinos beszelgetes volt), o mondta h nincs semmi gond, ne legyen lelkifurdalasom, hajtsak ra nyugodtan, o mar tultette magat a sracon. Ehez kepest mar egy honapja hozzam se szol, ha kerdezek vmit nem valaszol....stb.

Nehez egy ilyen ugyben okosan donteni...

Sajnos lehet, hogy valasztanod kell a lany es a baratod kozott(, ha o is olyan, mint az en bnom, de remelhetoleg nem.)

2013. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom igazából... az a baj, hogy tényleg érzem, hogy nem csak fellángoltam és nem csak azért kell nekem, mert "nem lehet az enyém". Beleszerettem és nem akarom elengedni ezt az érzést, de persze a barátomat sem akarom elveszíteni...Tudom, hogy kerülni kéne, és akkor talán elmúlna, de nem is akarom, hogy elmúljon! Jobb belátásom ellenére látni akarom!
2013. jún. 10. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!