Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A (z eddigi) legjobb barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A (z eddigi) legjobb barátomnak ugyanaz a lány tetszik, mint akibe én már régóta szerelmes vagyok, és mindezt ráadásul mástól kellett megtudnom! Mit csináljak ezek után?!

Figyelt kérdés

Hatalmas lelki pofont kaptam ma az eddig legjobb barátomnak hitt embertől. Kiderült ugyanis, hogy egyrészt ugyanazt a lányt akarja megszerezni, akibe én már legalább egy éve szerelmes vagyok, másrészt (ami meg még durvább) ők ketten tavaly egy pár hétig már kavartak is egymással (komoly dolgok nem voltak köztük), miközben előtte már többször is utaltam neki arra, hogy nagyon nem semleges számomra a lány. És akkor erre képes volt lenyúlni előlem! De ezzel még mindig nincs vége: az eddig legjobb barátomnak tartott önző disznó erről nekem persze egy rohadt szót nem szólt sem akkor, sem azóta bármikor. Ezt az egész szerelmi dolgot is teljesen véletlenül tudtam meg, amikor a lánynak egy másik srác mesélte, hogy XY azóta is mennyire szereti, meg még mindig nem tudott rajta továbblépni. Legalább a lány erre azt válaszolta, hogy most szenvedjen csak nyugodtan, tavaly adott neki egy esélyt, de a srác akkor elb*szta, hát több lehetősége már nem lesz. Ettől kicsit megörültem, de ez sajnos az én helyzetemen nem javít túl sokat, másrészt meg ott van a ledöbbentő tudat, hogy a """barátom""" képes volt ezt megtenni velem!


Szerintetek most mit csináljak egyáltalán? Minél előbb elmondjam a lánynak, hogy teljesen beleszerettem (nem úgy mint az a másik, aki csak összetörni volt képes a szívét), vagy inkább hagyjam az egészet a fenébe? A legszarabb az egészben, hogy mindhárman egy osztályba járunk még egy évig, és ezek után elég durva világ lenne abból, ha kiderülne, hogy a lány rögtön két emberrel is járt a közös évek alatt... Segítsetek, rohadtul hülye egy helyzet ez így!


18/F


2013. jún. 10. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A barátod azért nem mondta, mert sejtette, hogy így reagálsz. Ő is hibás hogy nyomult a csajra, de ha te töketlenkedsz és semmit sem teszel, ő mért várjon?
2013. jún. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
miért mit vártál? varázslatos módon kiolvassa a fejedből, hogy mit érzel és rád nyomul? több mint egy éve várod hogy megtörténjen a csoda! pedig nem fog. állj a sarkadra genyó és lépj.
2013. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!