Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal,23-27 éves fiúk, srácok. Tőletek 8-13 évvel idősebb hölgyek szexuális érdeklődését ki viszonozná?

Figyelt kérdés
Anyagot gyűjtök szakdolgozathoz, köszi a válaszokat.
2013. jún. 11. 16:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Neveket akarsz olvasni?
2013. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22 vagyok, gyengém az idősebb korosztály. Szerencsére egy hullámhosszon is vagyok velük(a többit a fantáziátokra bízom).
2013. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én viszonoznám.
2013. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Statisztika. Tehát igen vagy nem és a válaszoló életkora.
2013. jún. 11. 16:13
 5/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez így vicces. Szóval szakdolgozat. Hihető. Hogy ez így le lesz majd írva szépen, hogy forrás: gyakorikerdesek.hu, vadidegenek, és reprezentatív amúgy a minta. Muhaha. Szánalom.
2013. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Milyen iskolába jársz te?
2013. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

itt milyen anyagot gyűjtesz? az igen v nem, az csak egy adat, semmit nem jelent

vannak olyanok itt is és kint az életben is, ehhez nem kell ilyen amit csinálsz, mert ebből semmit nem tudsz megállapítani N

2013. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3. vagyok, korom 23.
2013. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Muhaha, szexuálpszihológiáról hallottál már? Nem okoskodni kéne hanem válaszolni. Ja, hogy olyan ronda vagy hogy inkább a kérdésbe kötsz bele, mert mindenki elkerül, és esélyed sincs egy érettet megkóstolni... Ez a divat, a téma adott a jelen válaszok mintaként szolgálnak. Muhaha.
2013. jún. 11. 16:28
 10/15 anonim ***** válasza:
Nos, ebből a 9-es kommentből tisztán lejön, hogy közöd nincs a szexuálpszichológiához. De a tény, hogy állítóleg ez szakdolgozathoz kell mutatja, hogy főiskolához sincs közöd. Ja, hogy olyan béna vagy, hogy nem tudsz felszedni pasikat, ezért itt keresel potenciális célpontot? No, csak tessék, ott már van is egy-két jelentkező.
2013. jún. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!