Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek valaha tetszettem, annak még mindig bejövök?

Figyelt kérdés

Van egy fiú... Első nagy "szerelmem" volt, de nem árultam el neki, csak távolról lestem. Egyre többet gondolkozom az emlékeken, és kezdek rájönni, hogy valószínűleg én is tetszettem neki. De én ezt akkor nem vettem észre. Meg akarom keresni pár régi barátnőmet, akik a barátai voltak, mert ha esetleg tényleg tetszettem beki, akkor valószínűleg ők is tudtak róla. Ha bebizonyosodik, akkor szeretném felkeresni ezt a fiút, mert én még ma is sokat gondolok rá. Ha meglátom, biztos, hogy újra hevesen fog verni a szívem. :/ Vajon ő is érezhet ugyanúgy? Aki egyszer megtetszik, azt örökké szimpatikusnak és vonzónak találunk? :(

17L


2013. jún. 12. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
nem biztos
2013. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kolosszus22 ***** válasza:
Nem feltétlen, de azért általában ha bejön valaki (és nem ismerjük az illetőt) akkor az később is be fog jönni (ha csak nem történt valami drasztikus változás a kinézetében, viselkedésében).
2013. jún. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Én nagyon jól emlékszem hogy 2 éve mennyire tetszett az egyik ismerősöm ismerőse, és azt is látom, hogy ma már mennyire nem^^
2013. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha nem jó már a használt szatyor.. Asszem ezzel mindent elmondtam.
2013. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem, ez sok dologgal lesz így az életedben

kár lenne megkeresni, attól Neked tetszett, nem biztos neki is ez a véleménye N

2013. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem több olyan fiú is volt,akik tetszettek,aztán pár évvel később,fordult a kocka,csak akkor már ők nem tetszettek nekem. Ilyen az élet,változik az ízlésünk.
2013. jún. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez egészen addig nem fog kiderülni, amíg fel nem keresed őt, mi itt csak tippelgetni tudnánk.


Veszteni semmit sem veszthetsz, vagy igen? Sok sikert! :-)

2013. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!