Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy eleve nem itt kéne kérdeznem, de egyszerűen kifogytam az ötletelből. Nem tudom hogy mondjam el barátnőmnek. Vagy elmondjam egyáltalán?

Figyelt kérdés

Voltam kint Angliában 2 hétig ismerősömnél. Ő mutatott egy jó helyet, ahol megismertem egy nőt. Tudtam hogy nem nagyon lehet köztünk semmi, meg nem is akartam tőle semmit, csak gondoltam barátkozom vele. Eleinte minden jól ment, az elkövetkezendő napokban többször is találkoztunk. Viszont egyik nap szeretkeztünk amit én végképp nem terveztem, de mégis megtörtént.

Barátnőm nyilván nem fog jól reagálni erre, örülni is biztos nem fog, de nem tudom, hogy fogjak hozzá. Arra is gondoltam, hogy az lenne a legjobb, ha inkább el sem mondom, de nem szeretném eltitkolni előle.


2013. jún. 14. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

HA tudsz utána tükörbe nézni akkor ne mondd el. Találkozni úgysem fogsz többet a nővel.


Viszont ha szereted és van egy kis lelkiismereted akkor elmondod.

Neki pedig ha van esze elhagy.:)

2013. jún. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
el ne mond te B@ROM!!!
2013. jún. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

két választás van:

1. kertelés nélkül elmondod, szakít veled

2. nem mondod el

ált. vállaljuk a tetteink következményét, ez van N

2013. jún. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pendulum92 ***** válasza:

"Viszont egyik nap szeretkeztünk amit én végképp nem terveztem, de mégis megtörtént"



Nem megtörtént, hanem te csináltad.


Szerintem mindenképp bukta, mert ha elmondod, azért szakít, ha nem mondod el szarul érzed magad, és ezt érezni fogja.

2013. jún. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ivan Iljics ***** válasza:
100%
Van, amit jobb ha nem mondunk el.
2013. jún. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne mondd el neki, amit nem tud az nem faj, vegyel neki valami szepet aminek tuti orul igy a te lelkiismereted is alabbhagy :) a kecske is jol lakik a kaposzta is megmarad

(viszont ha ezt velem csinalna valaki es valahogy kiderulne sokkal sulyosabb lenne a helyzet mintha magatol mondta volna el..)

2013. jún. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne mondd el és ne is gondolj rá saját, élénk emlékként. Egyszerűen válaszd le magadról, mintha az egy más élet lett volna. És tegyél a barátnőddel valami jót, érezzétek jól magatokat, értékeld a vele töltött időt.
2013. jún. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!