Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak kellenek a "női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak kellenek a "női hülyeségek? "

Figyelt kérdés

Megpróbálom érthetően kifejezni magam...

Nos én elég fiús lány vagyok, és főként fiú barátaim vannak. Szerintük belőlem lényegében hiányzik minden olyan tulajdonság, amit általában a "lányok hülyeségeiként" illetnek, pl hiszti, féltékenység, kényeskedés, ez a "miért nem mutatsz már be a szüleidnek?", stb.

Nem is nagyon érdekel semmi csajos hobbi, bár nem vagyok csúnya, mert adok magamra, csak én inkább olvasok, sportolok, gépezek, ahelyett, hogy a körmömet fessem, vagy bármi.

Úgy többségében mindig azt olvasom/hallom/látom, hogy jajj milyen jó ez, mert akkor tuti, hogy fogják ezt bennem szeretni a pasik, hogy én nem vagyok ilyen idióta, meg hasonlók, de valahogy azt tapasztalom, hogy amennyiben egy sráccal ismerkedek, és úgy érzem, hogy minden rendben van, végül valaki mást választ, majdnem mindig helyettem, és az egyetlen lényeges megfogalmazható különbség általában köztem és azok között a csajok között talán csak annyi, hogy ők rendelkeznek a "női hülyeségekkel", amikre később egyébként ezek a srácok el is kezdenek panaszkodni, de mégis őket választják.


Nem vagyok szélsőséges eset, nem köpködök, böfögök, fingok, vagy ilyesmi, bunkó sem vagyok, vagy felszínes és rideg, nem így értem, hogy fiús vagyok, csak én nagyon kemény és határozott vagyok.


Az lenne a kérdésem, hogy ezek szerint én ezzel semmivel sem vagyok beljebb, hogy hiányoznak belőlem ezek a női tulajdonságok? Tehát bármennyire is hangoztatják a férfiak, hogy őket ez végtelenül idegesíti, a végén csak olyat választanak, aki pont ilyen...?


2013. jún. 15. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellenek az általad említett ˝női hülyeségek ˝
2013. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A mai agyatlan csávóknak kellenek ezek a hülyeségek, nekem tuti nem. Mindig is fiúsabb barátnőim voltak, persze nem szakálban mérendő XD


Amúgy meg ha már fingani sem fingasz, nem jöhetsz szóba XD Csak viccelek. Jó leszel így is. Csak kétlem, hogy nekem mert tuti 200 km re laksz. :(

2013. jún. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már. Hiányolják, de mikor megkapják akkor meg menekülnek! Nem szeretem a hisztis csajokat. A féltékenység se jó és ezt csak azért szeretnék, hogy valaki szeresse őt, de nagy butaság!
2013. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked kellenek a férfi "hülyeségek"? Szóval, a keménység és a túlzott határozottság eléggé férfias vonás, és nem a női "hülyeségekre" vágynak a pasik, hanem a nőiességre...

Neked sem biztos, hogy tetszene egy nőies pasi, és akkor ő is mondhatná, hogy mért nem, pedig ő tök rendes, és kedves, neked meg az a bajod, hogy túlzottan érzelmes?!

Persze, nem azt akarom ebből kihozni, hogy gond lenne veled, mert nincs, és tuti van, akinek majd te kellessz, viszont az valahol természetes, hogy a nőies nők tetszenek a legtöbb srácnak...

2013. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én nekem inkább ilyen lány kellene,főleg ha benne van a hülyeségekben :D .Sajnos csak cicababákat ismerek és hát eléggé idegesítenek.
2013. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A nő akkor is nő. Én tudok egyszerre kulturált nőként viselkedni (nemhiszti, nem nyavajgás és társai) és ugyanúgy olvasok könyvet, sportolok mint körmöt festek. Megfér bőven egymás mellett. Szerintem a pasik szeretik a csajosságot addig amíg nem csak ahhoz van tehetsége egy lánynak hogy rázza a seggét meg a körmét festi.:)
2013. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os válaszolóval egyet értek! :)
2013. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán nem csak a "női hülyeségek" hiányoznak belőled. Lehet, hogy inkább fiúsabb vagy és a pasik havernak tekintenek. Attól, hogy a pasik többségükben nem szeretik a női hisztit, még mindig inkább választanak többségben egy nőies nőt (nem a hiszti teszi azzá), mint egy fiúsat. De fordítva is így van, hiába mondják a nők, hogy bizonyos tipikus férfi tulajdonságok idegesítőek, azért ritkán választanak nőies férfit.
2013. jún. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!