Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Egy lány ilyen alakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy lány ilyen alakkal nem igazán vonzó, ugye? Szerintetek mennyit kellene változnom hogy igazi csinos vonzó lány legyek? (fehérneműs kép lentebb)

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 16:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
2%
Mínusz 25 kiló és top csaj leszel, de csak sporttal éri meg, különben a bőröd lógni fog és a narancsbőr sem tűnik el. Simán meg lehet csinálni. Én fél év alatt fogytam 19 kilót. Ne diétázz, egyél húst rendesen és sportolj meg aludj sokat! Sport alatt nem a kondit értem, hanem kosár, kézi, röpi, futás, bringa, ezek a jók neked egyelőre, a kondi ráér később. Ennyi a titok. Olyan heti 1-2 kilót lehet reálisan fogyni, úgy, hogy ne menjen az egészségedre. Nekem olyan szépen beállt a heti mínusz 1-1,5 kiló, hogy öröm nézni. És nem izomból fogyok, hanem zsírt égetek, ezért nem szabad diétázni, mert akkor izomból is fogysz, én meg inkább erősödtem ezalatt. Meg ha cigizel, akkor ne hagyd abba egyelőre szerintem, fogyásnak jót tesz :D
2013. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat! genetika miatt vagyok ilyen, az egész családom ilyen... már elkezdtem életmódot váltani és eddig - 5kg ment le :)
2013. jún. 16. 16:26
 13/21 Zakathol ***** válasza:
100%
Na ezt jó hallani. Csak így tovább!
2013. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Zakathol ***** válasza:
100%

Egyébként Doug, azért a cigit nem letenni oltári nagy baromság ám...

Ha leteszed a cigi, pont azzal segíted a szervezetedet, hiszen a dohányzás okozta érszűkületek, oxigénszegény véráram megszűnik, így a fiziológiai folyamatok felgyorsulnak.

A szíved jobban fogja bírni a terhelést, több vért tud pumpálni a sejtekhez, így gyorsabb a fogyás is.

2013. jún. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen ellenben jobban megkapják a sejtek az energiát a növekedéshez, ugyanabból a kajából az oxigén meg a jobb áramlás miatt többet veszel fel, plusz ha leteszed lelassul az anyagcseréd, ami nem éppen segíti a fogyást. Ráérek letenni ha lefogytam.
2013. jún. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Hát nem, nem vonzó..

De ha így folytatod akkor még lehetsz az.

2013. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
nem cigizem és nem is tervezem h valaha is fogok!
2013. jún. 16. 16:43
 18/21 Szélcsend válasza:

Előttem már elmondták hogyan csináld, én még annyit hozzáfűznék, hogy vigyázz a mértékletességre. Ne akarj túl gyorsan megszabadulni a felesleges kilóidtól. Vitaminok és ásványi anyagok bevitelére/pótlására figyelj. Ja és, ha elkezdesz mozogni, csak szépen fokozatosan növeld az időt, ne terheld le egyből a szervezetedet.

Az ezermérföldes utazás is egyetlen lépéssel kezdődik. Hajrá! :)

2013. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

háát én szeretem a ducikat de azért még fogyj valamennyit :P

F19

2013. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
- 10 kg biztos h még fogyni akarok és utána majd meglátom hogyan tovább :) nektek is köszönöm szépen :)
2013. jún. 16. 21:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!