Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok segíteni? Mit tegyek

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Mit tegyek

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 21:46
 1/8 A kérdező kommentje:
egy perc és kiírom cska túl hosszú
2013. jún. 17. 21:47
 2/8 anonim ***** válasza:
menj aludni, szedj hangyát, fuss 2 kört stb.
2013. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez eddig hibátlan. :D
2013. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a helyzet áll fent, hogy van egy lány akibe nagyon beleszerettem nagyon jól megvagyok vele sokat vagyunk együtt.

Én nagyon szeretem őt, de tényleg.

Már elég régóta ismerkedek vele és mikor aktuálisnak tartottam, hogy elmondjam mit érzek amit eddig senkinek nem tudtam kimondani, most sikerült.

A hangsúly azon van hogy ő is szeret állítólag,de nem akar még barátot. Nos abban, hogy szeret többé-kevésbé vagyok biztos,voltam szombaton náluk filmet néztünk meg volt délutáni program és mikor rám nézett,tágult ki a pupillája én azt hittem teljesen kicsattanok attól a tekintettől.

Szerintetek mit tegyek, hogy elérjem a kapcsolat megteremtését. Én tényleg nagyon szeretem őt és nem igazán szándékszom rá olyan sokat várni,megértem ha tart attól,hogy nem leszek hű meg ilyenek mai világban ez természetes,hogy győzzem meg arról hogy én nem olyan vagyok. Eddig nem volt még barátnőm,de nem is éreztem még ennyire heves szerelmet valaki iránt. Nagyon fontos nekem.

Hogyan hozzam össze?

2013. jún. 17. 21:53
 5/8 A kérdező kommentje:

UI:

15/F

2013. jún. 17. 21:54
 6/8 anonim ***** válasza:
ha még korainak tartja a kapcsolatot akkor nem tudom hogy hozd össze :/ Ha annyira szereted várj rá :)
2013. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van benne igazság,de ha ő is szeret meg énis akkor mi akadálya lenne? Ezt nem értem, mitől fél
2013. jún. 17. 22:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem érzi magát késznek arra hogy kapcsolata legyen de ülj le és beszéljétek meg a dolgot. De ha nem akarja és te igazán szereted akkor meg tudod várni hogy felkészüljön.:)
2013. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!