Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjak el neki egy külsőleg elég zavaró problémát?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi h (Lány vagyok) Év valami hülye betegség miatt hullik a hajam, de nagyon... szóval úgy kell elképzelni h a fejtetőm szinte teljes részén nagyon rövid, illyetve hiányos a hajam.. orvoshoz járunk ezt nem részletezem most mert nem ide tartozik. napjában amíg társaságban vagyok ált sapka van a fejemen ami passzol az egy picit emo stílusomhoz... a kérdés az lenne, h a Barátommal 1 hete vagyunk eggyütt, és már 1x rákérdezett, de tereltem a témát.. :/ És úgy érzem lassan el kéne valahogy mondani neki, de nem merem mert félek h emiatt szakít velem vagy nemtudom, és mondd olyanokat h különleges vagyok neki meg hasonló dolgokat amik biztatnak, de mégis félek, és nem tudom hogy kéne elmondani :/ HELP!!
2013. jún. 18. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak őszintén.

Ha emiatt szakít,akkor.nem éri meg bánkodni miatta.

2013. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire különleges vagy és megbízol benne akkor mond el neki. Ha pedig legrosszabb esetben elhagy emiatt akkor meg nem kár érte elhiheted nekem.
2013. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így vagyok vele csak őszintén megmondva azért eléggé félek a választól... :/
2013. jún. 18. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Te erről egyáltalán nem tehetsz, ez egy betegség, felesleges félned! Ha a barátod igazán komolynak gondolja a kapcsolatotokat, akkor meg fogja érteni, ha meg nem és ez miatt szakítana veled, akkor az azt jelenti,hogy végképp nem értél neki sokat, hogy egy ilyen apróság miatt szétmenjetek. De biztosan meg fogja érteni! :)
2013. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!