Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férjnek (vagy feleségnek)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férjnek (vagy feleségnek) mindig a párja mellett a helye? Jóban, rosszban, egészségben, betegségben?

Figyelt kérdés
Vasárnap meghalt egy közeli ismerősünk.Nem beszéltünk minden nap,de néha-néha összefutottunk.Ezen kívűl a feleségem testvérének egyik legjobb barátja volt a 20 éves fiú,aki egy balesetben vesztette életét.A feleségem azóta szinte állandóan sír,nem tudja felfogni,nem tud beletörődni.Én is sajnálom,meg nekem is rossz,de szerintem ez kicsit már túlzás.Ma este 7-kor hazaértem munkából és megint ki volt sírva a szeme,teljesen maga alatt volt.Erre én,mivel ugyse tudok neki segíteni,elmentem az egyik haverommal billiárdozni kicsit.9-re visszajöttem,ő ki volt borulva,hogy rám lett volna szüksége,de én itt hagytam.
2013. jún. 18. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Hát a házassági eskü ezt mondja. Bár így leírás alapján túlzásnak érzem ezt a hisztit.
2013. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Érzelmes a feleséged vagy nagyon közel állt hozzá. Biztos nem veszítettél még el számodra tényleg fontos embert ha ezt nem érted meg. Elég érzéketlen dolog volt tőled h miközben ő a padlón van, te elmész szórakozni.
2013. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,túl érzelmes.Mindenkit sajnál,mindenkinek segíteni akar,de nem érti meg,hogy hiába szenved,a világot nem tudja megváltoztatni.
2013. jún. 18. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik, alapvetően érzelmileg más típus vagy, mint a feleséged, nem tudjátok megérteni egymást érzelmi téren, de nagyon még elfogadni sem.

Nálunk természetes, hogy ha valamelyikünknek valami olyan testi, vagy lelki problémája van, amikor szüksége lenne a másikunk segítségére, vagy csak a jelenlétére, a vigasztalására, nem megyünk el bulizni a haverokkal, majd bepótoljuk máshol. Mert a másik lelke fontosabb, mint egy buli.

Másoknál meg biztos máshogy működik, vannak olyanok, akik nem igénylik ilyenkor a másik jelenlétét, inkább egyedül szeretek elintézni magukban, jobb is nekik, ha a másik ilyenkor valami programot szervez magának.

Egyik típus sem jobb, vagy rosszabb, csak más.

Két hasonló ember kapcsolatában nem okoz ez problémát, de két különbözőjében azért lehet belőle vita, mint ahogy a ti példátok is mutatja.

2013. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól neked még egy ilyen helyzetben támogatnod kéne. Nem a szomszéd néni kiscicájáról van szó hanem egy közeli ismerősről. És még 2 nap sem telt el. Mit vársz??? Lehet h ő túl érzelmes, de te meg teljesen érzéketlen.
2013. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!