Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szeretném jegyezni a barátnőmet, és gravíroztatni valamit a gyűrűjébe. Tudnátok nekem öleteket adni, hogy mit gravíroztassak?

Figyelt kérdés
Most azon gondolkodom,hogy a találkozásunk dátumát gravíroztatom bele..de nyitott vagyok az ötletekre..egy különleges lánynak különleges ajándék jár...
2013. jún. 20. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul!
2013. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem is ez a dátum a legjobb ötlet. mióta vagytok együtt??
2013. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jajj istenem :)

Most úgy lennék a barátnőd helyébe :)


Az én párom még nem jegyzett el, pedig jó pár éve együtt vagyunk. Azért nem mert ő az eljegyzés után pár hónappal szeretné az esküvőt is amihez pedig még gyűjtenünk kell a pénzt :/


Az első évünkre vettünk ezüst karikagyűrűt. Az enyémbe az ő nevét az övébe pedig az én nevemet gravíroztattuk, és a két oldalára szívet.


Most szerintem az évfordulónkat gravíroztatnám rá :)

2013. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igazából most 17.én voltunk 10 hónaposak...én mos készülök főiskolára és ő is.Tudom,hogy furán hangzik,hogy máris eljegyzést tervezünk,de nagyon szeretjük egymást,és már több komoly dolgon is gondolkoztunk..ugyanott kerestünk főiskolát,mert egy ideig távkapcsolatban éltünk és nagyon hiányzott nekem és én is neki.És most minden jó lesz..nagyon boldog vagyok vele,és mindent meg szeretnék neki adni.

3.kommentelő ez nagyon hízelgő köszönöm..de te sem panaszkodhatsz semmiért :)Sok boldogságot!

2013. jún. 20. 18:04
 5/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok :)


húha :) tényleg nagyon az elején vagytok még. szerintem ha úgy gondolod akkor jegyezd el, de a lagzival még várjatok :) Hidd el, jobb várni, mint később meghátrálni vagy felbontani a jegyességet.

Írtad, hogy egy ideig távkapcsolatban éltetek, az idő alatt nem tudtatok sokat egymással együtt lenni, ez sokat veszt minden téren.

2013. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És a harmadik kommentelőnek még annyit,hogy ne szomorkodj..mindennek eljön a maga ideje..attól,hogy még nem jegyzett el ugyanúgy szeret és veled akar lenni...mi is szeretnénk még várni az esküvővel..amég mindent 100%ra be tudunk biztosítani..biztos munkahely ilyesmik..no meg persze,hogy legyen elég pénz..szeretném ha ez lenne álmai esküvője..
2013. jún. 20. 18:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Őszintén gratulálok, hogy van még ilyen férfi a páromon kívül. Nagyon szerencsés lehet a barátnőd, de gondolom ezt ő is tudja :)

Sok Sikert és Boldogságot kívánok nektek az életben és, hogy megvalósuljon az álmotok :)

2013. jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát igen..az a rész elég kemény volt amikor külön voltunk..duplán nehezítette a helyzetet,hogy én szlovákiai vagyok ő pedig magyaországi..és nem érzem azt,hogy bármit is vesztettünk volna..mert az,amikor külön voltunk ráébresztett arra,hogy annak ellenére,hogy távol van és napról napra jobban szeretem..és tudom,hogy mindektten felkészültünk erre az egészre..együtt menni fog..ezért is költözöm Magyarországra,hogy együtt lehessünk..

És köszönjük szépen :)) A párodnak is gratulálok,hogy ilyen kedves és jószívű hölgy van mellette :) És persze te is nagyon szerencsés vagy

2013. jún. 20. 18:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm! :)

Abszolút megértelek, tudom milyen, mikor távol van, a párom külföldön dolgozik már egy jó pár ideje, havonta jön haza. Az elején nehéz volt, de már megszoktuk.


Most sajnos mennem kell, de szívesen beszélgetnék még és persze szívesen megismernélek mindkettőtöket, ha lehetséges !? :)

2013. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát az ismerkedés is szóba jöhet igen.Szerintem ő is beleegyezne..De csakis nyár után lehetséges a találkozás..mert nyáron szeretném őt elvinni Ausztiába..még sosem járt ott az én testvérem pedig már évek óta kint él..és meg szeretném neki mutatni Szlovákiát is..hátha emlékezetessé tudom tenni ezt a nyarat számára..tudom,hogy nem a legkülönlegesebb helyek,de nekem az a fontos,hogy vele legyek..és amint lehetőségem lesz rá elviszem bárhová ahová csak menni szeretne :)

És köszönöm a segítséged ill. kedvességed...örömömre szolgált,hogy megismertelek.

2013. jún. 20. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!