Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti tényleg nem értékel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti tényleg nem értékelitek, ha egy srácnak vannak elvei, nem cseszi át a fejeteket, normális, nem dohányzik, nem iszik? 25/F

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 18:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ezt kaptam privátban.

attól mert téged átbasztak még nem én fogom szégyellni magam. Ez olyan mintha az én régi sérelmeimet kivetíteném az összes többi férfira...

2013. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Szemely szerint nalam ezek az ertekek nagyon fontosak,s nagyra tartom akik ilyen tulajdonnsagokkal rendelkezik.
2014. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Az én barátom ilyen, és lám, már 1,5 éve leszek nemsokára együtt vele
2014. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
AZ a gond, hogy önmagában az hogy normális egy férfi, csak akkor számít amikor már együtt vagytok és a barátnői panaszkodnak, hogy s***fejjel járnak, ő meg örülhet, hogy nyugalom van...De ahhoz, hogy felkeltsd egy nő érdeklődését, bizony a normális viselkedés mellé kell, hogy felmutass valami vonzót is.
2014. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én értékelem, ha egy srácnak vannak elvei. De nem mindegy, hogy mik azok. Én speciel nagyon örülök, ha nem iszik, nem dohányzik, sőt össze sem jönnék olyannal, aki igen. De ennél sokkal fontosabb dolgok is vannak. Hűség, tisztelet, őszinteség, megbecsülés, támogatás, figyelem stb. Én értékelem is ezeket a páromban. Mindenkivel nyilván nem tehetem...Meg kell találni a normális lányokat, nem pedig az idióták alapján elítélni az összeset. Ez a férfiakra is igaz. Jelenlegi párom óta tudom, hogy van kivétel. :)
2014. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!