Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehetséges egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges egy nőt másodjára is meghódítani?

Figyelt kérdés
Arra értem, hogy belédszeret egy lány, te vagy neki az álompasi, nagyon jól kijöttök, de aztán valami megváltozik. Fogalmazzunk úgy, hogy jön egy hullámvölgy és a lány úgy dönt, hogy szakít a fiúval. Lehetséges, hogy egy idő eltelte után a fiú sikeresen visszahódítja?
2013. jún. 21. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges csak az már nem lesz "ugyanolyan" nálunk ez nem müködött szét is mentünk másodjára is .

Megkérdezted töle miért szakitottatok?

2013. jún. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Persze hogy lehet, nincs lehetetlen!


Ha egyszer meg tudtad fogni valamivel, akárhányszor menni fog.

2013. jún. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én úgy vagyok vele, hogyha nálam elmúlik valami, legyen az vonzalom, szeretet, bizalom, stb., akkor azt már semmivel nem tudja visszahozni az illető.
2013. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha szeret még, akkor igen, ha már nem szeret akkor nem.
2013. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De olyan nincsen, hogy valakibe másodjára is beleszeretsz?
2013. jún. 21. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!