Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek odaadjam neki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek odaadjam neki a levelet vagy ne? Többi lent. (16/L)

Figyelt kérdés
A barátommal kb 3 hónapja szakítottunk. Én nagyon szerettem, mégis én szakítottam. Mert nem voltam boldog mellette, sokszor nem éreztem rajta a törődését, azt hogy szeretne. (Évfolyamtársam volt). Időnként,komolyan mondom, megfordult a fejemben, hogy mi most tényleg járunk?? Nagyon távolinak éreztem,és bár többször elmondtam neki,hogy ezt érzem,ezek a beszélgetések nem értek semmit. Ezért szakítottam. Utána még elég sokáig nem voltam jól miatta. Sokat gondoltam rá, előfordult hogy sírtam is mert nagyon hiányzott. Egyik barátnőm adta tanácsba,hogy írjak neki egy levelet,amiben leírom, amit gondolok, de persze nem adom neki, hanem csak úgy magamnak írom,neki címezve (e/1b en). Meg is írtam,és mindent,de mindent beleírtam. Hogy mennyire szeret(t)em,milyen sokat jelent(ett) nekem. Hogy milyen jól esett,amikor éreztem,hogy törődik velem. Aztán leírtam azt is, amikor nem éreztem magam jól miatta. Amikor sírtam, fájt… Ezt így mindent leírva, a/4-es papíron, kézírással 21,5 oldal lett. Igazából március elején szakítottunk, a levelet márc.24-én fejeztem be. Azóta már megfordult a fejemben, hogy odaadom neki,mert talán később bánnám,hogy nem tudja meg,hogy pontosan hogy is éreztem iránta. Az érzéseim azóta úgy alakultak,hogy már nem gondolok rá 24/24 órát,nem fáj ha másik lánnyal látom. Már túltettem magam rajta, de állandóan az van a fejemben, hogy talán bánnám, ha nem adnám oda. Szerintetek mit tegyek?
2013. jún. 21. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
add oad neki :)
2013. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

21 oldal nem kis level

De ha nagyon szeretned vissza kapni add oda

2013. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szeritnem meg ne. Ha túl avgy rajta örülj neki. Számomra ez kicsit megalázó lenne, főleg hogy valószinüleg ö már ezer éve túl van rajtad. nem kell a fiúknak ennyire nagy önbizalom növelés mert könnyen elszáll tőle. Kiirtad magadból ez jó, de szerintem égesd el. 29/N
2013. jún. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Még mindig érzel irànta valamit?

2. Sokat jelentett szàmodra az illetõ?

Ha igen, akkor feltétel nélkül add oda neki. Egyszerüen tudnia kell és kész. Hidd el, te is megkönnyebbülsz utàna.

2013. jún. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már túl vagy rajta és ő is rajtad, nem kellene odaadni. Jó módszer ez a kiírás, de ha már lezártátok, felesleges odaadni. Szerintem is inkább égesd el.
2013. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen add oda!Titkos gondolataidért senki se fog majd emlékezni rád.Tudni kell megbocsájtani és új kimondani hogy:szeretlek!
2013. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kolosszus22 ***** válasza:

Nagyon fiatal vagy, tudom most érzed amit érzel, de könnyen lehet 5 év múlva már a nevére sem emlékszel majd. :)

26F

2013. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!