Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban egy határozott férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban egy határozott férfias helyes pasinak több nője van, mivel ilyen férfiakból kevés van és szinte minden nő ilyen pasira vágyik?

Figyelt kérdés
Legtöbb férfi macis vagy nagyon vékony vagy csúnya vagy előnytelen a külseje vagy határozatlan, sok visszautasításoktól önbizalomhiányosak lettek stb. ezért szinte a legtöbb férfi ilyen. Tehát az igazi férfias pasikból kevés van, szerintem egy ilyen pasira statisztikailag 4-5 nő jut. Ezért vajon valóban több nője van az olyan pasiknak, amit az átlag nő akar.
2013. jún. 21. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a statisztikát mi támasztja alá?:D
2013. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te inkább ne menj statisztikusnak. Köszönöm.
2013. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem lehet megmondani, lehet elsőre megtalálja az igazit és nem mindegyik jóképű pasi hűtlen, van aki meg persze kamatoztatja az adottságait és megk-rja fél budapestet.
2013. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Valóban ezt statisztikailag nem lehet így megállapítani. De sajnos abban igaza van a kérdezőnek, hogy a férfias helyes pasikból nagyon kevés van. Kimegyek az utcára barátnőimmel vagy szórakozóhelyeken mindenhol, nagyon kevés a helyes férfias pasi talán minden 10. akire mi csajok rámondjuk, hogy hmm ez nem rossz. 25L
2013. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

és azt honnan veszed, hogy a legtöbb férfi macis/sovány/csúnya/ronda/*határozatlan?

a mackós pasik sok csajnak bejönnek.. ahogy a sovány pasiknak is vannak "rajongóik"

a csúnya relatív, van akinek az adott arcforma nem jön be, másnak igen

a határozatlanság valóba nem nyerő, de az életképtelenséget az evolúció már régebben is kihalással büntette... csak egy kicsit emberesedni kéne.. egy puhapöch ne sírjon, hogy nincs nője.. előbb legyen életképes, utána meg már úgyis megkap mindent:)


a statisztika szó nem helyes ide, inkább a "véleményem szerint" lett volna helyes...

2013. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Ezek a kérdések.:)Kinek mi jön be,nem kell ezt túlbonyolítani.Sokan itt siránkoznak a gép előtt,ahelyett,hogy elmennének valamerre csajozni/pasizni.Itt a jó idő,rengeteg alkalom van rá.A sült galamb nem fog a szájukba repülni.:)
2013. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze, hogy kevés állatvilágban is az alfahimből van egy egy populációban. Ez így van evolúció biológiailag is, direkt.
2013. jún. 21. 17:56
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#6os! ilyen időben pedig én már meg se lepődnék a sült galambon;):D


jó, akkor te maradj az állatvilágnál, ha téged ez vígasztal... engem Freud óta legalább 1% megkülönböztet tőlük:)

(és csak hogy tudd, mi van abban az egy százalékban: eszköz, nyelv, társadalom, civilizáció, találmányok, eszmék)

2013. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem pl. a macis határozottak tetszenek. :) Nem vagyunk egyformák.
2013. jún. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem is jobban tetszenek a macis testalkatú férfiak....

szerintem az ilyen pasik,akikről szól a kérdésed,max a fiatal,nyálcsorgató tini csajoknak imponálnak......

2013. jún. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!