Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy egy fiu és egy lány tinédzser koruktól a halálukig együtt maradnak és szeretik egymást?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van rá példa. Nagy a világ.
2013. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én ismerek olyat, akik óvodás korukban ismerkedtek meg,suli is együtt, összeházasodtak, van gyerekük, most kb 40évesek,,
2013. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van ilyen, de személy szerint én nem ismerek senkit sem.:)
2013. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én fiatal koromban ismertem meg a barátnőmet és amikor felnőttünk rájött a kapuzárási pánik 25 évesen és szétmentünk szerintem ritka
2013. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia,


Anyukám bátyja és apu barátok voltak gyerekkoruk óta, szóval ismerték egymást anyával és jóban voltak. 17 éves koruk körül jöttek össze és azóta is együtt vannak, immár több, mint 30 éve.

2013. jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim 4 éves koruktól együtt voltak együtt. Együtt jártak oviba, suliba, gimibe, és az egyetemre is. Szültek 5 gyermeket és a balesetükig együtt voltak. Most is együtt vannak. Szerintem ők lettek az őrangyalaim.
2013. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyszüleim, 14 éves volt Papám 12 a Mamám. 2világháborút,56ot,14 gyereket és 68évet csináltak végig. Papa halála után szinte napra pontosan 1évre rá halt meg mama. Igazi mindent elseprő szerelem volt az övék!
2020. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!