Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nagyim miert ilyen ellenszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyim miert ilyen ellenszenves a baratommal?

Figyelt kérdés

egyszer mar jartam vele 4 honapot. akkor semmi baj sem volt jol megvoltak (arrol ne is beszeljunk h csak kikellet nyitnia a szajat es baratom mar ugrott h segitsen neki v csinaljon valamit) most megitn egyutt vagyunk es valamiert tok bunko. nem konkretan vele hanem ha megkerdezem h itt aludhat-e akkor nem nagyon akarja megengedni stb. nem ertem. nem artott neki soha semmiben, mindig mindent megcsinalt amit kertek tole es a csaladom tobbi tagja is imadja.


mit csinaljak? :S


2013. jún. 21. 22:42
 1/4 Hanariko ***** válasza:
nem lehet hogy nem hisz az újrakezdésben? miért szakítottatok?
2013. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat tul sok idot toltottunk egyutt es ellaposodott a kapcsolat. kozos megegyezes volt :)
2013. jún. 21. 22:49
 3/4 A kérdező kommentje:

jo az lehet de nem nekem kene eldontontenem ezt? foleg h egyfolytaba nalunk vannak a hulye nyugdijas ismerosei akik engem nagyon idegesitenek es megse vagyok ilyen...


de ha megkerdezem h mi a baja akkor azt modja h semmi.

2013. jún. 21. 22:50
 4/4 anonim válasza:
lehet hogy ketsegei vannak hogy tenyleg szeret-e..en nagyim is ilyen:) hidd eel ha latja h boldog vagy vele es szeret majd valtozni fog.drukkolok:)
2013. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!