Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak vele két év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele két év után?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, ő 21/F.

két éve vagyunk együtt. szeretem, mint embert, de a szerelem már nem igazán van meg. kötődöm hozzá, de sokszor veszekedtünk, már több mint egy éve egyszer sok a balhé, egyszer boldogság van. meguntam azt, hogy mindig megbeszéljük, hogy most másképp lesz, de mégse változik semmi. most van egy másik fiú is, akivel lehetne valami... hogy szakítsak a barátommal? nekem is nehéz lépés, és félek, hogy összetörne. egyik veszekedésünknél szó szerint rosszul lett, fizikailag. ő nagyon szeret engem, nagyon megviselné őt a dolog. a másik srácot inkább nem mondanám neki. hogyan szakítsak vele kíméletesen?


2013. jún. 21. 23:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Két év után pont ugyan úgy megy a szakítás mint egy, vagy mint 12 év után.
2013. jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
első kapcsolat mindkettőnknek, még sosem szakítottam, nincs benne tapasztalatom. nem szeretném megbántani!
2013. jún. 21. 23:38
 3/14 anonim ***** válasza:

A lányok nem értik meg, hogy a "nem akarom megbántani" következményei sokkal súlyosabbak mint az egyenes, őszinte beszédé.

Kérdező! Ha képtelen leszel őszinteségre, azzal hosszabb szenvedést okozol, ha kiderülnek a dolgok.

Miért nem érted ezt meg?????

2013. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

?

milyen nem őszinte?

ha a srácra gondolsz, nem miatta szeretnék szakítani, ő csak egy plusz dolog.

2013. jún. 21. 23:40
 5/14 anonim ***** válasza:

egyet értek az előző kommentelőkkel...

egyébként kérdező, ne hidd hogy ez az új pasiddal máshogy lesz, ott is lesznek veszekedések...

2013. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
persze, hogy lesznek, de emiatt ne legyen soha többet barátom, vagy mi?
2013. jún. 21. 23:42
 7/14 anonim ***** válasza:
ettől még lehet barátod... de a veszekedések alap dolgok 1 kapcsolatban.... viszont ha sosincs másképp és meguntad, akkor egyszerűen mond el neki....
2013. jún. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
mondd el neki őszintén amit érzel és ne áltasd ha már nem szereted úgy :(
2013. jún. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
persze, nincs kapcsolat veszekedések nélkül. már rengeteget mondtam neki, meg ő is nekem, hogy ne vitázzunk. most is mondani fogom, de szerintem vissza akarja majd könyörögni magát...
2013. jún. 21. 23:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értem, hogy miért nem tudsz ŐSZINTE lenni hozzá? Mi tart vissza? A gyávaságot azzal takargatod, hogy te nem akarod megbántani. Magadnak hazudhatsz, de a pasidnak nem lenne szabad. Légy hozzá őszinte. De nem leszel az.
2013. jún. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!