Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nekem nagyon sokat hazudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem nagyon sokat hazudott a srác, akkor más csajokkal is ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Sok dolgot nem akart tőlem csak megd*gni max, sokat hazudott, szédített és dobott engem. Olyanokat mondott meg írt hogy ejjha azt hittem oda van értem és szeret közben meg semmit sem jelentettem neki. Szerintetek más csajoknak is hazudik? Ő ilyen jellemű? Most pl együtt van egy csajjal pár heze, dúl a love stb de neki is hazudozhat?
2013. jún. 22. 07:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem föltétlenül.
2013. jún. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
te mikor jöttél rá hogy hazudozik?
2013. jún. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Közben is sejtettem mikor "kavartunk" sokszor mondtam neki hogy "Jaj, már megint nagyot mondasz te kis kamus" mert éreztem hogy hazudik. Nem is tudom miért, de éreztem....


De utólag jöttem rá teljesen, hogy fele sem volt igaz annak a szövegeknek amiket leadott nekem.

2013. jún. 22. 11:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Vannak olyan pasik, akik minden csajjal csak játszanak, de vannak, akik bizonyos nőkkel csak játszanak, másokat meg komolyan vesznek attól függően, mennyire fogja meg őket.
2013. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!