Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom megállapítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom megállapítani, hogy egy lánynak belekerültem e a friendzone-jába, vagy csak nem tudja, hogy mit érez?

Figyelt kérdés

2013. jún. 22. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de én nem szeretem, ha nem magyarul beszélünk. "friendzone"= baráti kör. Olyan nagyon magyarok vagyunk. Hát miért nem beszélünk is úgy?
2013. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt lehet érezni. Ha tetszel neki nem fog barátként gondolni rád. Ez butaság. Elhívod helyekre és meglátod, hogy jön -e és hogy mennyi ideig marad veled ott. Aztán, hogy ott miképpen viselkedik...

Nyíltan rákérdezni mindenesetre nem ajánlott, mert ott inkább tagad az ember, mintsem felvállal.

2013. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Van olyan, aki tetszik mégsem fogok összejönni vele egyéb okok miatt. Tehát a barátzónában van. Ez mindenkinél más de általában észre lehet venni egy idő után, hogy hiányoznak a szexuális tartalmú utalások (leüti a labdád) és egyéb jelek sincsenek. Arcpuszi a max.

Egészen pontosan onnan fogod megtudni, ha bepróbálkozol! Tehát hajrá!

2013. jún. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Régebben a fiúk ráhajtottak a csajokra, és le sem szálltak róluk, míg meg nem szerezték maguknak így, vagy úgy. Ha kiderült, hogy nem jön össze a dolog, odébbálltak, és nem kuncsorogtak egy kis alamizsnáért a lányoknál, hogy csak a közelükben lehessenek. Kellek, vagy nem? Ez tiszta dolog. A barát az volt, akitől nem is akartak egyebet. Ez a barátzóna számomra elég szánalmas dolog, mert ez nem egyenlő a barátsággal. A barátság egy önzetlen dolog, de a barátzónában, amiben érdekes módon szinte csak a fiúk keverednek Csak kuncsorgás van, és várni, hogy hátha kapok egy kis morzsát. Az ilyen fiúktól sokat nem várnák, Ha nem olyan tökös, hogy megszerezzen magának egy csajt, akkor nem is alkalmas rá. Az olyanokra nehezen lehet támaszkodni, ami azért egy lány részére fontos dolog, az egyenrangúság ellenére.
2013. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mielőtt félre értés történne. Nem vagyok a kuncsorgó típus. A lány pontosan tudja, hogy mik a céljaim és hogy szeretném őt nem csak barátként. De ő nem lép semmit, mert fél (állítólag). Volt régebben pasija és túl rosszak az élményei (elég visszahúzódó, szerény lány): Velem jókat dumál, beszélgetünk, sose unatkozik és ha teljesen visszautasítana akkor fél, hogy megutálom, de nem is érzi magát teljesen késznek arra, hogy egy kapcsolata legyen. Valójában én se szeretném elveszteni, de ha lehet, akkor egyel magasabb szintre lépnék. Ez belénk van kódolva: A fejlődésre törekvés. De ha nem, hát nem... megértem és akkor marad egy szimpla barát.

Mielőtt kuncsorgó senkiházinak látnátok. :)

2013. jún. 22. 11:07
 6/11 anonim ***** válasza:

"Ha nem olyan tökös, hogy megszerezzen magának egy csajt, akkor nem is alkalmas rá."


Ha valakinek olyan szinten nem jössz be akkor teljesen mindegy mennyi tökös...sajnos nem lesz esélye. Aztán persze van, hogy nem reménytelen a külső így a belső értékeivel meggyőzi a lányt és annak ellenére, hogy igazán nem jön be neki végül mégis járni fognak. De nem érdemes ebbe az illúzióba ringatni magunkat. Jobb tisztán látni és lecsekkolni, hogy mennyire van esélyünk valakinél. Azt nem mondanám, hogy egyből add fel. Nem kuncsorogni kell hanem mellette maradni, támogatni, ott lenni neki barátként ha arra van szüksége. A barátság önzetlen tehát nem kérsz viszonzást. Ha egyébként nem kedveled csak azért hátha egyszer beadja a derekát ne legyél mellette mert az nem lesz jó barátság soha.

2013. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Őszintén bevallom, hogy az önzetlen barátság meg van és szerintem több is. Egy ismerősöm próbált rábeszélni, hogy nem lehetek belé szerelmes, hisz milyen flúgos szokásai vannak és amikor meghallotta, hogy soha nem borított ki, sőt örülök ha sír s megvigasztalhatom, teljesen meglepődött. Talán egyszer rájön. XD Max féltékennyé kell tenni, de hogy nem adom fel biztos. Nekem csak egy kell, hogy másikra vethessek hálót: Ne szégyellje kimondani, hogy nem kellek neki. Tudja, hogy barátja maradnék így is úgy is, de nem tudom miért, de nem akarja mondani azt se, hogy igen, azt se hogy nem...
2013. jún. 22. 11:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Itt általában két nagy, rendíthetetlen igazságot szoktak ismételgetni a nagyon nagy élettapasztalattal rendelkező tinik.

1. A barátzónából nem lehet kikerülni

2. Nem létezik fiú-lány barátság


Természetesen mindkét kijelentés őrületes nagy baromság. A barátság a legjobb alap egy kapcsolathoz. Nekem is van több lány barátom és ha véget érne a kapcsolatom, akkor biztosan nyitnék az egyikük felé.

2013. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ezekben a hülyeségekben én se hiszek.

1) Miért ne lehetne kikerülni a barátzónából? Lehet, hogy nincs is, csak egy hülye internetes legenda... Sok ember, mint a szüleim is úgy jöttek össze, hogy évekig barátok voltak, elmentek a baráti körrel ide-oda aztán egyszer csak egymásra találtak jobban. Most az én helyzetem miért lenne más? Lehet, hogy tényleg idő kell neki, de, hogy mihez nem tudom. Az a biztos, hogy nekem csak a nyílt szemtől szembe válasz kell, hogy igen, vagy nem.

2) Fiú lány barátság? A szomszédlánnyal mondhatni tesók vagyunk. Együtt nőttünk fel, minden hülyeségben benne voltunk együtt, mégse jutott eszembe, hogy járjak vele. Ő egy jó lány barát.

2013. jún. 22. 14:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, meddig vártál rá?
2017. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!