Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vki sokáig a szemembe nézz, meg kb mindig az jelent vmit? (lány-lány)

Figyelt kérdés

Lány vagyok és van egy osztálytársnőm aki sokszor a szemembe nézz,és sokáig. Én elkapom a tekintetem,de volt,hogy hosszabban egymás szemébe néztünk.Meg fotóztam őt és a haját pakolgattam ide oda és akkor is nézett rám, a szemembe.

Kipróbálnám lánnyal inkább kalandot mint kapcsolatot. Neki van barátja boldogok meg minden,de ezt nem tudom hová rakni,hogy a szemembe nézz ilyen szinten. Tök jól elbeszélgetünk,de amikor így a szemembe nézz akkor olyan furán érzem magam..


Hogy mehetnék tovább,hogy megtudjam akarhat e vmit ? persze apróbb jelek,nem az hogy rákérdezek,mert azt nem merném :D

De nem tenném tönkre a kapcsolatát az biztos!

csak kíváncsi vagyok hogy én gondolok e többet az egészbe vagy sem..



21/L


2013. jún. 23. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
csókold meg :D
2013. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit, van barátja.
2013. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ó hát persze, hogy nem tennéd tönkre..


de azért ha ott lenne a lehetőség nem visszakoznál szerintem

2013. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

persze csókoljam meg ,ennyire bátor nem vagyok :D


néha a viselkedése is fura..ezért is gondolok arra hogy hajlana erre..

2013. jún. 23. 23:22
 5/13 A kérdező kommentje:

eskü nem akarnám tönkre tenni a kapcsolatát..

én nem vagyok olyan egyáltalán!

ha annyira szereti akkor nem hiszem,hogy bele menne ilyenbe..amúgy pont beszélgettünk és azt mondta sokszor vannak konfliktusok náluk meg,hogy túl sok kompromisszumot kell kötni egy kapcsolatba meg ilyenek..

2013. jún. 23. 23:24
 6/13 A kérdező kommentje:
amúgy a csajból tökre nem nézném ki ezt,hogy hajlana rá,de a viselkedése,meg hogy a szemembe nézz ilyen szinten kicsit elbizonytalanított
2013. jún. 23. 23:25
 7/13 A kérdező kommentje:

a sulink kb 80%-a lány és rajta kivül még 1 lány csinált ilyeneket mint ő és ez a szembe nézés is volt,aztán kiderült a csajról,hogy biszex,csak elment a suliból..

azért gondolom,hogy osztálytársnőm hajlik erre..a mellemet is dicséri állandóan..

2013. jún. 23. 23:27
 8/13 anonim válasza:
LESZBI PARTY TIME!!
2013. jún. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

:)

kíváncsi lennék tényleg rá,hogy ez egy jel lehet és csak vár,hogy én lépjek vmit vagy csak szimplán ilyen a csaj,bár nem hiszem...

ami még eszembe jutott,hogy nekem elnézi a hülyeségeimet,de mást ezekért leüvölt..

pedig ha olyat mondok általában mástól is megkapom..de tőle nem..kedves velem mindig..

2013. jún. 24. 00:00
 10/13 anonim válasza:
Feküdj le vele:)
2013. jún. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!