Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok buta lánnyal?

Figyelt kérdés
és mit értetek buta alatt?:)
2013. jún. 24. 10:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
A lányok 99.5%-a buta, szal muszáj lesz.
2013. jún. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem járnék.

Ha megnézed az itteni kérdezők nagy részét, na azok nagyon buták.

2013. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Mert nekem a buta tág fogalom. Egy aranyosan butuska, naivabb lánnyal talán. Egy ostoba flegma diszkós pic.sával nem.
2013. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Hát van egy egyensúlyi görbe. :) Minél butább annál szebbnek kéne lennie, ha meg agyilag rendben van, lehet csúnyább is.
2013. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
miért,van amelyik nem buta?
2013. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Hááát, egyszer én jártam egy lánnyal, édes istenem, még egy ilyen sötét idiótát mint az...Azt mondtad neki valamire hogy "sirály", és felnézett az égre hogy HOL??? (megtörtént eset). Az ilyeneket messziről kerülöm.


Aztán ahogy mások is írták, van a kis naiv, butuska, ő még lehet aranyos meg barátnő-anyag ha képes dolgokat felfogni miután elmagyaráztad neki. Ők megérdemelnek egy esélyt.

2013. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Én nő vagyok, tehát lánnyal eleve nem járnék, de ha férfira értjük, akkor is azt mondom, hogy SOHA! A butaság kizáró ok.
2013. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
hát azért nagyon butával nem.
2013. jún. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem, de dugásra jó lenne.
2013. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

na igen, ezt a két kategóriát nem tudom elkülöníteni egymástól.

van az a fajta butuska lány, aki olyan aranyosan buta, szererhető, és van az a csúnyánbeszélős, flegma p.csa.

én lány vagyok, de nem tudom eldönteni, hogy a környezetem melyik kategóriába sorol be. alapböl nem tartom magam butának, mégis amikor a barátommal vagyok, olyan érzésem van, mintha az lennék:/ de nem tudom hogy ez miért van és fèlek hogy emiatt elhagy valamikor

2013. jún. 24. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!