Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
istenem... volt barátomnak lett egy barátnője... és mintha bosszantani akarna a a mostani barátnőjével.. direkt irogat róla folyton és direkt piszkál vele pl" csak nem érdekel?" úgy pofán várnám már-.-" és közben itt izél h "ő életem szerelmem és hogy nekem csak ő kell!" aztán közben nekem mondta hogy van egy másik lány akibe nagyon szerelmes... utánna meg semmi.. ..... közben meg nekem is irogat szivet -.-" akkor ez most mi? nem mintha érdekelne a volt barátom csak annyira zavaró már ez..

2013. jún. 24. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
egy igazi paraszt...tilsd le h ne irogathasson.....
2013. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass Leandert! Egyébként meg ne foglalkozz vele \m/
2013. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát nekem úgy jön le h igeneis érdekel:), de nem ez a lényeg, sz.rd le és kész
2013. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mert utál téged
2013. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyerekek, gyerekek...
2013. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
16 VAGYOK^^ és nagyon bosszant... sokszor tiltottam már le de aztán bűntudatom lett..
2013. jún. 24. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:
tilsd le újra és többé ne legyen bűntudatod hisz látod neki sincs ha így viselkedik...sőt élvezi....
2013. jún. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
lehet az lesz.. tegnap is rám írt... de ez is csak arra jó hogy el űzzem az unalmát... hát nem... mi vagyok én -.-"
2013. jún. 26. 12:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!