Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 napra utazok a barátomékhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 napra utazok a barátomékhoz, és cikinek érzem úgy kakilni, hogy ő is "ottvan". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ő is volt már nálunk 3-4 napra, és ő nem csinált problémát ebből, de én akkor sem bírtam úgy, hogy tudtam, hogy vhol ottvan, és a végére már nagyon fájt a hasam. és most félek, hogy mi lesz. Ti hogy oldjátok ezt meg? Ti is cikinek érzitek? Egy fiúnak nem kiábrándító? köszi a válaszokat
2009. okt. 13. 20:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%

Háát sztem ez egy kicsit hülye kérdés!!!

Nem hiszem hogy baj lenne hogy ha ez természetes dolog!

Ahogy a pasikat ismerem még az se tűnne fel nekik ha 1-2 napja nem is fürödtél volna!

Légfrissítő és akkor tuti hogy nem veszi észre!!:D

Rem segítettem ! ha lenne vmi kérdésed írj nyugottan!!:D

2009. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak tudják hogy a nők nem kakilnak,nem fog gyanút fogni.Amúgy meg ne engedd be a WC-be mikor benn vagy :D:D És kerüld az anális szexet :D
2009. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%
Csak akkor cink ha hangosan kakilsz.
2009. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
87%
Ne tartsd vissza mert akkor hívhatja hozzád az orvost! :) De most komolyan! Elég ciki volt nekem is, de ma már simán elmegyek kakilni...Igaz, előtte pukizni még nem pukiztam! Talán egyszer ez is megtörténik... :P
2009. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%
uhh, én már amikor 3hetesek voltunk akkoris pukiztam előtte. :D fájt a hasam amíg nemmertem, aztán egyszer amikro együtt aludtunk éjjel véletleünl pukiztam és megébredtünk rá.. iszonyú ciki volt de röhögtünk csak midnketten :D Azóta mindketten pukizunk egymás előtt. :)
2009. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%
uhhh ismerős.Én még pisilni sem tudtam.Aztán amikor hazamentem dőlt belőlem minden:DMIndenki szokott kakálni....ha ezt ő cikinek veszi hát......szarja össze magát:D
2009. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
99%
Vagy menj át Petiék vécéjébe kakilni.
2009. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
97%

utolsó:

áááXDDD

2009. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
85%

teljesen megértelek. tudod, van akinél ez természetes, van olyan,akinek kellemetlen. Én ismertem olyan lányt, aki idegen helyen egyeltalán nem volt képes kakilni, csak otthon. a probléma az volt, hogy 200km-re járt suliba, és csak hétvégén ment haza...

tehát van ilyen, de szerintem ne érezd rosszul magad, mert a fiúk semmi problémát nem csinálnak ilyenből, szerintem fel se tűnik neki, hogy mit csinálsz a WC-n.

egyébként barátomnál én sem merek...valahogy cikinek érzem, pedig nem kellene. 5napig meg ne húzd..nem egészséges.

2009. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%
Hajdanán amúgy én is cikinek éreztem, de rájöttem, hogy miért lenne az, hiszen ez egy természetes emberi funkció. Fogd fel így. Most meg fog utálni, mert összekajáltál valamit és fortyogsz a vécén? Ugyan már... :( Akkor szánalmas az egész. Ezek a dolgok ugyanúgy hozzátartoznak valakihez, mint az, hogy szép és illatos a haja. Egy nő ugyanúgy tud estére büdös és izzadt lenni, hiszen ember. És ha neki szarnia kell, akkor szarjon. Nem értem miért kell ebből akkora dolgot csinálni...
2009. okt. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!