Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A sex az közelebbhoz 2embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sex az közelebbhoz 2embert egymáshoz érzelmileg? Úgyértem jobban szeretik majd valamivel egymást?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert még mind2en szüzek vagyunk.
2013. jún. 26. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát közvetlenül utána egy rövid időre a csávó kevésbé fogja szeretni.
2013. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első: VAGY A LÁNY. Miből gondolod, hogy mindig csak a lányok tepernek a pasik szeretetéért?
2013. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
és amúgy együtt vagytok, szeretitek egymást? és most el akarjátok veszteni egymással?
2013. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mostmár nem mert tömegcikk lett a kefélés...
2013. jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Még nem akarjukvárunk vele! Csak ha majd elfogjuk nem romlik meg az egymás iránti szerelem? Tapasztalatbol mia véleményetek?
2013. jún. 26. 12:56
 6/12 anonim ***** válasza:

egy ideig lehet huzni de utána csak romlani fog a helyzet.

Egy pasi tud törelmes lenni és egy lány is... egy ideig aztán feladja és továbbál. Na ezt a holtpontot kell megtalálni és akkor tuti az egész.

2013. jún. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért? ha valaki , sőt ha MINDENKI azt írja ide, hogy megromlik akkor nem fekszetek le egymással ?-.-
2013. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
sztem nem fog megromlani nem is értem milyért írja ezt mindenki....meg ha tovább áll a srác mert feladja akkor álljon is akkor meg sem érdemli h a lány neki adja a szüzességét.....
2013. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jah...mert azt ki kell érdemelni -.-' mert az a legnagyobb ajándék amit egy nő adhat mi ? pff
2013. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha csak azért romlik meg, akkor az jó szar kapcsolat... Vagyis csak arra ment. Szerintem akkor mindegy mikor teszik meg ha csak arra vár. Ha más miatt, azon meg lehet javítani, nem muszáj az első akadálynál feladni és szakítani. Az igaz, hogy nem kell rögtön lefeküdni, de akinek utána teljesen elszáll a köd, az azért érdekes.
2013. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!