Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudtok ilyen idézetet? Jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ilyen idézetet? Jobb vagyok az exénél!

Figyelt kérdés

Olyan idézeteket keresek, amelyek azt fejezik ki, hogy bízom magamban, és jobbnak tartom magam másoknál!

Fontos, mert sokat féltékenykedem, és kellene valami motiváló kis bölcsesség!:) köszi!


2013. jún. 26. 17:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
A hervasztó mértékű, taszító, vad beképzeltség és kicsinyesség kincse véget nem érő szakadékba dönt.
2013. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
www.google.hu
2013. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
kedves utolsó. nyilván ha találtam volna valami értelmeset, nem írnék ide. kerestem már google-ön, és nincs olyan ami tetszene:)
2013. jún. 26. 17:36
 4/29 A kérdező kommentje:
1. válaszoló, ez nem éppen olyan.
2013. jún. 26. 17:37
 5/29 anonim ***** válasza:
Ahhoz h ezt elérd idézetekre van szükséged? Szomorú.
2013. jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
Az óvodás felfogás csöndes esztelensége hamvadó gátat vet neked.
2013. jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Endless Route, tisztelem benned az alkotói vénát, meg a mély érzéseket közvetítő bölcsességeidet, de inkább ne írj, ha csak engem tudsz fikázni, köszönöm :DD


Mért baj az, ha szeretem az idézeteket és erőt adnak? sokkal jobban motiválnak mintha vmi "házilag gyártott" mantrát mondogatnék magamban.

2013. jún. 26. 17:43
 8/29 anonim ***** válasza:
78%
Az idézetek keresgélésének önfeledt szertartása hamisítatlan vérrel harmatos.
2013. jún. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

köszönöm, de nem is önfeledt, meg nem is szertartás, pláne nem véres xD szinte látom magam előtt ahogy ülsz egy sötét szobában, gót ruhákban, varjú a kalitkában, meg mindenféle pókhálós cuccok körülötted xd.. hahahahaha


inkább feladom, úgy látom, semmi értelmes válasz nem érkezik.

2013. jún. 26. 17:46
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszak az idézetek de inkább önfejlesztő könyveket olvass inkább.
2013. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!