Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet volt megbocsájtanom neki?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel fél éve vagyunk együtt. Eddig is voltak veszekedések (nem meglepő mert minden kapcsolatban vannak). Két napja voltunk egy házi buliban és mindketten berúgtunk. Ő megcsalt egy sráccal. Mindenki igazolta is, hogy megcsókolta a srácot. De le is akartak feküdni de időben közbe léptem. Ma sírva kért tőlem bocsánatot mindenért amit tett és elmondta mennyire szeret engem és nem akar elveszíteni, meg hogy tudja, hogy jobbat érdemelnék nála és hogy tudja mennyiszer megbántott már engem. Megbocsájtottam neki. Szerintetek?
2013. jún. 27. 03:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Fenébe már ezzel az ufódugással...normális válaszokat kérnék emberek
2013. jún. 27. 03:29
 2/10 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy válaszoljak is. Szerintem nem kellett volna. De Te tudod sok boldogságot Nektek :)
2013. jún. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te is dugj meg egy ufot és akkor megtudja hogy milyen érzés,ha a másik egy idegennel fekszik le
2013. jún. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lennék én is megbocsájtanék neki, adnék még egy esélyt a kapcsolatunknak. A "kis bogár" azonban, ezek után, már állandóan a fülemben zümmögne.
2013. jún. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen szerelmes vagyok és megmondtam neki hogy tegye össze a két kezét hogy megbocsájtottam neki és ha ez még egyszer előfordul akkor vége.
2013. jún. 27. 03:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Tuti nem bocsátanék meg! Mi lesz ha legközelebb 10percel késöbb toppansz be?
2013. jún. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
botorság volt megbocsájtani. Vérszemet fog kapni és legközeleb tényleg megcsal. :)
2013. jún. 27. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hagyjuk ezt a suket dumat hogy igy szeret meg ugy nem akar elvesziteni, meg sirni minden no tud

nem kellett volna megbocsajtanod, sot meg most sem keso hogy szakits

2013. jún. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megfog csalni.
2013. jún. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hülye voltál, hogy megbocsátottál neki.


Az ilyenekről leró, hogy milyenek. De te tudod. Megmondom neked, nem lesz hosszú életű ez a kapcsolat.

Az is igaz, hogy már ott elrontottátok az egész kapcsolatot, hogy elmentetek abba a házibuliba.

2013. jún. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!