Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye, hogy működni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy működni fog a távkapcsolatom? Idén leszek 13, és a barátnőm 1 évvel fiatalabb.

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Te 12 vagy a csajod meg 11...

Semmi esélye, hogy ebből távkapcsolat legyen!

2013. jún. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebből sima kapcsolat sem lenne, nem hogy távkapcsolat :D


Elcsábul a "csajod" (kislány) és inkább Ken-el fog összejönni, aki elérhető távolságon belül van a babaházban.

2013. jún. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kennek nincs himbi-limbije. :O
2013. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Prince:

Talán még lehet!Még a nyáron elegyek hozzá.100km van köztünk.

2013. jún. 27. 18:30
 5/15 anonim ***** válasza:
Még nem vagytok ivarérettek.
2013. jún. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pár éve 14 évesen én is próbáltam ilyet, köztünk is nagy távolság volt. De mivel semmit nem éreztem így tőle, 1 hét után el is felejtettem.
2013. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Prince alias:

Nekem nem egy hét!!!Akkor s szerettem amikor mással járt.Kb. 2éve tart.Nem 1hét

2013. jún. 27. 18:36
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is szerettem. :) Élőben 2x találkoztunk és annyiból beleszerettem. De hidd el megfogod unni.
2013. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem elég kicsi... Végülis most kezditek "felfedezni a másik nemet", udvarolni, flörtölni, stb, ez még nem az elköteleződések és nagy szerelmek kora, inkább a "szárnybróbálgatásoké". Egy próbát megér, szóval én semmiképp nem szakítanék csak azért, mert messze lakunk egymástól, vagy ilyesmi, viszont nagy reményekkel sem állnék a kapcsolathoz, hiszen most sokkal nagyobb hatással van (szerintem) pl. a barátnődre, ha valaki elkezd udvarolni neki, szimplán csak azért, mert még nem szokott hozzá, és nem tud zsigerből lerázni valakit, és persze az ember szereti, ha szeretik/tetszik valakinek. És nálad is hasonló, ha pl. egy szép, kedves, aranyos csajszival megismerkedsz, aki közelebb lakik, mint a barátnőd, sokkal nagyobb a kísértés, mint később, amikor már nem újdonság, hogy a körülötted lévő lányok közül bárkinek bármikor megtetszhetsz. A lényeg, hogy egy próbát megér, de egy távkapcsolat mindig nehéz, ilyen fiatalon pedig szerintem még nehezebb.
2013. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Najó ez már mindennek a teteje!!
2013. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!