Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiúval foglalkozzak?

Figyelt kérdés
B-t fb ről ismerem egyszer ram irt es sokszor elhivott talizni,taliztunk egyszer es 4oran keresztul eldumalgattunk es csak egy csok tortent,utana meg parszor keresett meg ugy volt bulizunk egyutt azt meg se igy lett. Aztan mondta egy illeto h az exehez jar aludni meg szexelni en meg ezert tobbet nem kerestem...Nevnapomon ramirt es felkoszontott majd megkerdezte h miert nem kerestem mert sokszor varta...Megbeszeltuk a dolgokat es mondta sajnalja h ez idaig fajult es bocsanat ha megbantott...Azota hebe hoba dumalunk es mindig megkerdi:,hogy mi a helyzet a fiukkal es tetszik e valaki? C-t par hete ismerem fbrol mert veletlen bejeloltem,eleinte jol eldumaltunk meg keresett parszor meg o.tarsamat faggatta h milyen vagyok szep vagyok e stb aztan en kerestem meg neha o is engem es mindig celzott ra h kene neki baratno es mikor azt irtam erre,hogy keressel mondta h nem kell keresni mert itt vagy te..a nyari gyakorlat miatt elvileg nem er ra talizni csak utana de nem erdeklodik felolem sokat,mindenki mondja,hogy hagyjam mert egy fuves nyomi es o egy ejszakas kalandra hajt,tegnap mondta egy csaj is h azt irja amit hallani szeretnek mert csak szexelni akar meg eloben csunya nem olyan mint a kepeken es mikor be van szivva hat gyonyoruen nez ki es tenyleg jobb ha hagyom mert csak megbantana.
2013. jún. 29. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
A-val.
2013. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
vicces vagy..
2013. jún. 29. 22:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem az A-val..
2013. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ezzel [link]
2013. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
normalisan kerdeztem... csak azert betukkel neveztem meg oket mert nem volt kedvem leirni a nevuket
2013. jún. 29. 22:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyik fiús se nyerő a leírásod alapján..talán a korrektség végett C nagyobb előnyben van B-től..B az exes történettel felejtős mint férfi..C-t viszont csak betámadták..úgy értem pletykák alapján nem kellene leírnod, hiszen magad győződj meg, hogy "füves nyomi-e meg csak szexre hajt és társairól"...de valóban jobb lenne ha egy harmadikkal foglalkoznál..tiszta lappal....
2013. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hat c szem is szexre hajt meg mindig eltereli a temat a talirol meg telleg sokan mondjak h mien akik ismerik es nincs nagyon tema vele de b hez jobban kotodok mert jobban kijovok vele meg o erdeklodott felolem...
2013. jún. 29. 23:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézd ha nem zavar az exes történet ( végül is akkoriban nem is volt köztetek semmi még + bocsánatot is kért) akkor hajrá...foglalkozz B-vel( de azért korrekt mód beszélj c-vel is, hogy kőzetetek nem lesz semmi és más pasi lépett színre)
2013. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolag rajottem h nem volt koztunk semmi csak ismerkedzunk b vel c meg nem foglalkozik velem...
2013. jún. 29. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!