Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély, hogy összejöjjek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély, hogy összejöjjek vele?

Figyelt kérdés
Pár hete egy házibuli alkalmával megismertem egy srácot ,sokat beszélgettünk és mondta ,hogy ritka ,hogy egy lány olyan hatással van rá ,mint én ,hogy úgy érzi szerelmes lett belém..a végén sajnos úgy alakult,hogy nem cseréltünk telefonszámot ,fb-on pedig sajnos nincs fent...egyik barátnőm a srác haverja ,akitől kértük,hogy adja meg a számát ,de nem akarja valamilyen oknál fogva ..a valószínű ok az ,hogy a srác barátját már régebb óta ismerem és kevésbé kedvel ..és butaságokkal beszélhette tele fejét rólam ,ami alaptalan! Nem tudom mi tévő legyek !? mert ,nagyon szeretném jobban megismerni őt!
2013. jún. 30. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Van
2013. jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!