Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnömmel 9 hónap járás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnömmel 9 hónap járás után szakitotunk. Lehet még valami köztünk? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés

9 hónap után szakitotunk mert távkapcsolatban éltünk.

És nagyon megviselt minket a másik hiánya.

Szeretjük egymást de mégis szakitani kellet hogy ne szenvedjünk és hogy felejtsük el egymást.

Ha leéretségizik akkor elköltözik másik városba,a terv az volt hogyegyüt megyünk oda lakni közösen.

De most hogy vége nem tudom lesz-e még köztünk valaha valami.Peddig szeretjük egymást.De jövö májusig elfog felejteni ha nem beszélünk és nem találkozunk max 2x.

Szerintetek kitud szeretni belölem?Lehetünk mi még valaha 1 pár?


2009. okt. 15. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

válaszok a kérdésedre:

1. igen ki tud szeretni belőled ennyi idő alatt

2. igen lehettek egy pár ettől függetlenül, csak újra meg kell hódítanod őt...(persze az ő részéről is kell hajlandóság a dolog felé)

2009. okt. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehettek még egy pár!

Szokjatok hozzá hogy keveset látjátok egymást,és ha találkoztok végre akkor legyen különleges, készülj te is rá. Lepd meg. Vigyél neki valami finomat, ilyenek...

De ne hagyjátok ennyibe, ha egyszer szeretitek egymást.

Tudjatok várni!

Mondd meg neki, hogy szereted, és hogy inkább csak ritkán találkozol vele, mint hogy egyáltalán ne találkozzatok! Küzdjetek egymásért és a kapcsolatotokért!

De ne várj ezzel! Ha úgy döntesz, hogy "igen, megpróbálom", akkor siess! Nem azért, mert megcsal vagy elfelejt, hanem azért, hogy tudja, hogy biztos vagy a dolgodban! :-)

Beszélgessetek a kapcsolatotokról. És mérlegeld magadban,h hogy tényleg fontosnak tartod- e,és ha igen,akkor kezdjétek el újra rendbehozni ...

Hszereted, akkor ne add fel! :-)

Szurkolok nektek! :-)

2009. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudom eltelt már pár nap, de azért válaszolok :D

Ezen az oldalon folyton olyanokat olvasok, hogy már ennyi meg annyi ideje szakítottunk, de szeretjük egymást, újra összeakarunk jönni stb. Szóval én látok rá lehetőséget.

2009. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A kérdés kiírása óta annyi változot hogy van barátja.

De minden nap beszélünk a kapcsolatunkról meg úgy mindenről.Néha mondjuk is egymásnak hogy szeretlek.

Probálom vele éreztetni hogy szeretem,de mikor elkezd valamit mesélni a jelenlegi barátjáról akor ideges leszek és olyankor megsértem a beszolásaimmal.

De ennek ellenére még mindig felszokot hívni és érdekli mivan velem.

2009. okt. 27. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!