Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallgassak mások véleményére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallgassak mások véleményére amit mondanak a srácról?

Figyelt kérdés
Sok közös ismerösöm van és csak rosszat mondtak róla..Hogy füves amit én is tudok..Akkor,hogy egy füves nyomi,élőben ronda teljesen más mint a képeken...Csak a szexre kellenék neki... Annyi ember mondta már ezt, hogy nem tudom mi igaz mert a sráctól ezeket megkérdeztem,hogy van e valóság alapja ezeknek és inkább csak azt kérdezte kik mondták de nem mondta, hogy igaz vagy sem..Higgyek a tömegnek? Még a találkozóig se jutottunk el....
2013. júl. 1. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Addig ne higyj el senkinek semmit, ameddig nem találkoztál vele személyesen és nem ismered.
2013. júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan találkozhatsz vele, de azért legyél észnél.
2013. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ismerős a dolog :)


mások többet tudnak rólam, amit még saját magamról sem tudok. mindig is voltak, vannak, és lesznek ilyen emberek :)

2013. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Hogy füves amit én is tudok."


Ha ezek után is "kell" neked akkor a többi rinya értelmetlen, mertha ez nem tántorít el akkor semmi nem fog.


Azért gyereket ne akarj tőle, mert nevelheted egyedül miután lesittelték, eladta az utolsó ruhádat is vagy beledöglik a mániájába.

2013. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát a sràc nem hajlik a talira azt mondja 7.e után találkozunk a gyakorlat miatt de én nem kérdezek rá mert mindig lemondta mikor ráért volna és nem is keres magától...
2013. júl. 1. 11:26
 6/9 A kérdező kommentje:
de ezt olyanok mondják akik o.társai.évfolyamtársai voltak vagy összeakart a csajjal jönni....
2013. júl. 1. 11:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne higgy másoknak, de nem árt észben tartani.
2013. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne higgy nekik, de mindenképp vedd figyelembe. A pletyka és a szóbeszéd általában két tulajdonsággal rendelkezik:

1-szinte soha nem igaz

2-alapja azért szinte mindig van

2013. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne halgassál másra.Sokszor a fel nem igaz vagy semennyi.Ismerd meg.Utánna alkossál véleményt.
2013. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!