Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Veletek volt már olyan, hogy ráuntatok egy csajra, és kidobtátok?

Figyelt kérdés
És késõbb, ha nem volt màs, visszamentetek hozzà? (ha a làny egyébként egy egészen szexi, vonzò csajszi volt) Vagy ha màr egyszer ràuntatok, késõbb sem jöhetett szàmítàsba, mikor épp egyedül voltatok?
2013. júl. 1. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen. De ebben az esetben szarba se vettem a csajt. Ha kellett egy lyuk akkor hívtam.
2013. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még nem volt ilyen. Gondoskodtam arról, hogy a visszafogottabb lányok is erőre kapjanak :)
2013. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem is egyszer
2013. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én csaj vagyok de ha egyszer valakire ráun az ember utána szexeltek párszor megint unalmas lesz velem így volt. Szóval ha csak meg akarod dugni még párszor oké de amúgy nem ajánlom.
2013. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok csajt kidobtam már így, ráadásul úgy rendeztem a dolgokat hogy ők tegyék velem mert megsajnáltam őket....:D

Volt köztük egy lány, azt nagyon megbántam mert ő volt az igazi. De késő bánat, már másé lett örökre.:(

37/F

2013. júl. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is volt már sajnos. Semmi baj nem volt vele, egyszerűen csak egyik napról a másikra elmúlt az érzés, és onnantól kezdve ha vele voltam, mindig azon járt a fejem, mikor megy már haza. Pedig minden szempontból tökéletes volt, semmi rosszat nem tudnék rá mondani. Ami elmúlik, elmúlik, ez van...és nem hiszem, hogy kétszer kialakulhat ugyanaz az érzés egy másik ember után. But...who knows?
2014. ápr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!