Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell az exünket letöröln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell az exünket letörölni és letiltani facebookon? Mi a jó abban?

Figyelt kérdés

Oké, ha pl megcsalás volt és iszonyat összevesztek, anyázás volt, verekedés, bármi. De mi csak 2 hónapot jártunk. Annyi volt hogy elhanyagolt, és megkérdeztem chaten mikor beszéltünk, hogy mi történt, miért ilyen. Erre annyit írt hogy én ne kérjem őt számon meg neki ilyen követelőző csaj nem kell. Meg sem várta hogy mit írok vissza, csak letiltott és letörölt. De tudom hogy ő az összes volt nőjét letiltotta akikkel 1-2 évig volt együtt azokat is.


Miért kell ezt? Tartom magam olyan normálisnak hogy ne írogassak neki ha lezártunk valamit.


2013. júl. 1. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Én fiú vagyok, de egy szimpla veszekedés után is letiltottak. Szerintem nagyon gyerekes dolog letörölni és letiltani. Van, aki úgy megsértődött rám, hogy talán sosem beszélünk többet, mégis fent van, nem tiltott le, látom a frissítéseit stb.
2013. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na ez az. Most mi van abban ha fent vagyunk egymásnak? Összevesztünk, de nem tudom attól rettegett hogy majd írogatok neki vagy mi? Ha írtam volna is nem válaszol, és annyi, de amúgysem írtam volna. Mondom magamban sok eszed fiam...Mint egy ovis.
2013. júl. 1. 19:02
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Bár én nem vagyok fent,de nem látnám értelmét,hogy azt nézzem és keseregjek,hogy kivel jött össze.
2013. júl. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Zakathol ***** válasza:
100%
#3-ashoz csatlakoznék. Nyilván minden eset más, de valószínűleg azért tiltják le az exeket, hogy ne azt kelljen nézni mit csinál. A facebook "remek" újítása volt, hogy nem tudod szabályozni, hogy a saját akcióid közül a közönség mit láthasson, így fogja a másik és letilt. Szerintem ez egy sokkal tisztább megoldás, mint aztán heteken keresztül azon mérgelődni meg idegeskedni, hogy a másik mit/kit lájkolt, vagy netán felesleges üzenetháborúkba csapni.
2013. júl. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 3-asal. Engem 3 év utánc csalt meg a nőm úgy hogy be sem vallotta csak keritett egy oylan szép kis hátérsztorit hogy elhanyagolom miközben nem, mert mikor szabad voltam akkro mindig vele voltam csak mikor meloztam akkor nem tudtam vele lenni. Azt kiderült hogy csak másik gyerek volt. Utána letöröltem+ letiltottam, mert a büdös életbe nem beszélnék iylen görénnyel, másik meg tudod ki a francot érdekelnek a közös képeik. Nem akarok hányni:D


22/F

2013. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 belbolyhocska ***** válasza:
100%

Hát engem egy exem törölt le, mi is két hónapot voltunk együtt. 2x megvert, a másodiknál úgy döntöttem, hogy elég volt. Közbe beszélgettem egy másik fiúval aki nagyon tetszett, de nem szokásom a megcsalás, és semmi ilyesmi, így nehéz volt a dolog. Amikor másodjára megvert az exem, utána jöttem össze azzal a sráccal akivel anno sokat beszélgettem. Több mint 2 éve együtt vagyunk, tavaly májusban össze is költöztünk. Az exem vissza akarta magát sírni, nem hagytam ezért letörölt, később (nem rég 1-2 hónapja) le is tiltott. Nem beszéltem vele amióta szakítottunk, de úgy néz ki neki elég nagy tüskét hagytam benne.


Én se töröltem le őket vagy tiltottam le soha, mert gyerekesnek tartom. Bár általában nem is haraggal váltam el tőlük, de nem feltétlenül tartom a kapcsolatot velük.

2013. júl. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátomnak fent van az exe, de nem beszélnek. Engem meg letörölt az én exem mikor meglátta, hogy kapcsolatban vagyok. Én törölhettem le volna, hiszen ő volt szemét velem. De én nem töröltem le, olyan mindegy volt. Attòl még emlékszem mi volt. Csak nem foglalkozom vele.
2013. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kolosszus22 ***** válasza:
94%

A te verziód az elég gyerekes viselkedésből fakad, de egyébként nem hülyeség a törlés, tiltás. Egy komolyabb, hosszabb kapcsolat után könnyebb a felejtés, ha nem látod napról, napra az exed virtuális ténykedését. Én töröltem exbarátnőmet, 3 évig voltunk együtt, szakított, ráadásul még a hátam mögött összehordott rólam egy rakás hülyeséget.

Szóval akkor én úgy döntöttem, jobb ha egy ilyen embert inkább nem tartok az ismerőseim között és valóban gyorsabban ment a felejtés is.

2013. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én tiltottam már le és engem is tiltottak. (kidobott de irogattam próbáltam visszakapani) Ő azt mondta soha senkit nem fog letiltani hát velem mégis megtette. És akkor erre irtam h jellemtelen ember meghazudtolja önmagát hát erre letiltott. Aztán visszavette a tiltást, akkor meg én tiltottam le mert nem birtam látni az önelégült pofáját meg h kikkel randizgat miket csinál stb... állandóan nézegettem az adatalapját nem birtam megállni ezért volt muszáj letiltanom.

Akkor szoktam letiltani amikor el akarok felejteni valakit...

Aztán mikor sikerült feloldom bejelölöm és lehetünk ismerősök sz*rok rá onnantól.

2013. júl. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!