Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szerethet benne, és mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szerethet benne, és mért nem engem választ?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves lány aki egy ével időseb mint én. Egyszer találkoztunk baráti társaságban,látszot ralyta hogy nagyon tetszem neki, ölelgetett meg jokat nevetünk. Aztán másnap kitette fb-n hogy kapcsolatban van egy olyan fiuval aki már mielöt engem megismert tetszet neki. És ez a fiu egy csunya gyerek hozám képest, igaz ami igaz elég helyes vagyok, csak kicsit magas hozzá és az alkatom vékony. Irogat sziveket nekem, de akor mért tette ki vele ha kapcsiba van és üzenőfalon miért sziveznek?
2013. júl. 1. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy helyes vagy, de öntelt és hozzád vágnék egy helyesírási szótárat is.
2013. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Belső?

Azmiaz,ugye?

2013. júl. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Hogy mit szerethet benne, azt nem tudom.

2. Azért nem téged választ, mert a másikat jobban szereti.

3. Azért tette ki, hogy kapcsolatban van vele, mert összejöttek.

4. Az előbbi okán "szíveznek" az üzenőfalon.

5. Ez nem volt kérdés, de valószínűleg azért írogat neked szíveket, mert kedvel, de vannak lányok, akiknek ez a szívküldözgetés nem jelent nagy szerelmet, szimplán azt mutatja ki vele, hogy kedvel téged, és valószínűleg akkor másoknak is írogat szíveket.

6. Ez sem volt kérdés, de az, hogy ő csúnyább, mint te, baromira nem jelent semmit, és főleg nem elég ok arra, hogy téged szeressen a csúnyább gyerek helyett. Az érzelmeket sajnos nem lehet irányítani.

7. Legalább majd lehet mutogatni ezt a kérdést a sok csúnya gyereknek, akik azt hiszik, hogy csak a külső számít.

2013. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nyomik vagytok nem értetek ti semmit
2013. júl. 8. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!