Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hagyhatnám ott a barátomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hagyhatnám ott a barátomat?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, de teljesen tönkretesz. Az élettől elment a kedvem, csak ő van nekem. Új életet kezdtem az otthonomtól távol 3 éve. Még fősulizok, mellette dolgozom és a jövőmet építgetem. Nagyon kilátástalan a helyzet, mert úgy néz ki nincs pénzem szobát sem bérelni máshol, együtt is lakunk...az életünk teljesen összefonódott, de már nem bírom. Hazudozik, kitalál dolgokat, iszik, de nincs fix és normál összegű keresetem, csak ketten, a közös pénzünkből jövünk ki... Nem tudom mihez kedjek

21L


2013. júl. 1. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
és ha hazaköltöznél...? Persze nem jo megoldás de átmenetileg talán az is jobb...
2013. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Vidd el autókázni, állj meg valahol, tedd ki és hajts el. Ha hazatalál, akkor legközelebb messzebbre vidd.
2013. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj haza,ha van hova menned.Csak kényszerből ne légy együtt valakivel,aki tönkretesz.
2013. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress lakótársakat. Ha jó barátnőd nincsen, akivel összeköltöznél ("csak ő van nekem"), keresgélj a fősulin, valószínűleg fogsz találni valakit, de akár neten is hirdethetsz. Előtte pedig nézz körül (neten), hátha hirdet valaki valahol, ami neked megfelelő lenne.
2013. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A barátnőim és a haza is 200 km-re vannak tőlem. Sok dolog nem engedi, hogy hazaköltözzek és egyik sem a pasim. Sajnos nem tudom mihez kezdjek. Persze nyilván keresgéltem és vannak kedvező ajánlatok, de így nyáron (diákhitel híján) még a kauciót sem tudnám kifizetni. Szar helyzet :(
2013. júl. 1. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:
most leírtad mit csinál veled a pasid. most írd le hogy te mennyire vagy kretén vele. semmi fixet nem írtál barátoddal kapcsolatban csak azhogy "jajj de szar nekem.
2013. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Taláj egy új pasit akinek van pénze és lépj le. Nrm nagy dolog ha találsz vkit aki segit.
2013. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!