Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi idő után megkérdezhetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idő után megkérdezhetem a szüleimet, hogy ott alhatok-e a barátomnál?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt,és barátom mostanában barátom egyre gyakrabban hozza fel az együtt alvás témát. Nekem semmi bajom sincs ezzel,csak én cikinek tartom megkérdezni erről a szüleimet. Anyával elég jó a viszonyunk,szerintem sejti,hogy voltak már dolgok,de mégse merem megkérdezni. Erre barátom kitalálta,hogy majd ő kér engedélyt anyukámtól,hogy ott aludhassak nála. Na erről azonnal lebeszéltem,nem tetszik nekem ez az ötlet. Apa persze más helyzet,de tőle meg végképp nem merem megkérdezni,márpedig mindkettőjük engedélye kell.

Egyébként nincs semmi bajuk a barátommal,anya kifejezetten kedveli.

Mi legyen ? Mindketten 19 évesek vagyunk.


2013. júl. 1. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
simán mivel nagykorú vagy
2013. júl. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szeritnem az lenne a legegszerübb ha valami közös kajálás közben bejelented, beszégletés közben hogy "jah és pénteken ott alszok Józsinál"

és innentől látod a reakcióikat és meg tudjátok vitatni a miérteket... :)

19 éves vagy nagykorú... legyél kicsit önállóbb.

2013. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, legfeljebb nemet mondanak. De ennyi idősen és ennyi idő után szerintem meg kéne engedniük. 18L
2013. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elmúltatok 18 évesek !

Szerintem megengedi ! :)

A szüleid ilyen korban nemhogy eggyütt aludtak, de már házasok voltak, igaz akkor az volt a divat...

2013. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezni ennyi idősen???
2013. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miaz hogy! Sőt!
2013. júl. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen is jó ötlet lenne ha a barátod kérne el, hiddel szüleid szemében nemes gesztus lenne tőle és látnák hogy együtt oldjátok meg a dolgokat. Én barátnőm szüleitől sokkal hamarabb engedélyt kértem hogy itt aludhasson és jóformán emiatt engem jobban kedvelnek mint barátnőm nővérének barátját akivel 3 éve együtt van :) Jah és meg is engedték :)
2013. júl. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy o kerjen engedelyt szerintem is jo otlet, latnak, hogy o is tesz a dologert. Esetleg az is megoldas lehet, ha o alszik nalad, kesobb meg te nala es a vegen meg kerdezni sem kell csak szolsz, hogy mi a helyzet.
2013. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!