Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esély arra, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély arra, hogy egy újrakezdett kapcsolat rendesen működjön?

Figyelt kérdés

Összejöttem az exemmel. Sokan azt mondják, hogy hülyeség volt, mások meg helyeslik, hogy belementem.

Szerintetek?



2013. júl. 2. 03:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha mind a ketten akartátok és nagyon akkor nem lesz gáz, de ha csak az egyik akarta nagyon akkor borul. Most érzem a helyzetet, szóval tudom..
2013. júl. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi miatt szakadt meg.
2013. júl. 2. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
mi két hónapja nem vagyunk együtt a párommal de mindez ellenére együtt élünk továbbra is. de nagyon remélem hogy egyszer még eljön a mi időnk. szeretem nagyon és szerintem ő is. csak azt mondja lehet ha megpróbálnánk úrja nem működne. de szerintem változtam annyit jóirányban hogy ne legyen probléma. szóval szerintem ha szeretitek egymást akkor semmi baj nincs :)
2013. júl. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

a felmelegített étel már soha nem olyan jó.

ami egyszer tönkrement, okkal ment tönkre. én nemkezdeném újra soha egyik exemmel sem.

2013. júl. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Működhet, ha eleget értetek, változtatok, tapasztaltatok. Vagy olyan hibát követett el az egyik fél amit azóta nagyon megbánt és máshogy éli az életét tovább. (nálam volt ilyen persze nekem esélyem sincs bizonyitani) De akit visszafogadnak az szerintem menjen vissza egy második esély mindenkinek jár....

A Pszichológus véleményét is bemásolom ha kell ő is ezt állítja legnagyobb esélye évekkel később van a kapcsolatnak, amikorra mindkét fél sokat változottt de nem hülyeség újrakezdeni. Aki azt mondja felmelegitett káposzta meg stb.. az csak fél kockáztatni. Néhány szitu van amikor tényleg hagyni kell egymást, de ne húzzuk már rá minden párkapcsolatra ezt a vizes lepedőt mert nincs két egyforma ember és helyzet..A puding próbája az evés..

2013. júl. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én is féltem ettől, de azóta jegyben járunk és elég klasszul sikerült rendbe tenni mindent. :)

Meg lehet próbálni, de nagy akaraterő, empátia és odaadás kell hozzá, néha több mint egy új kapcsolathoz.

Hajrá!

2013. júl. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Elég kicsi az esély, de szó sincs semmilyen természettudományos törvényszerűségről, ahogy a töltött káposztások emlegetik. Ezzel kapcsolatban összesen kettő darab kérdés számít:

1: miért szakítottatok?

2: a szakításhoz vezető ok vajon TÉNYLEG megszűnt?


Ha az első kérdést tökéletesen meg tudjátok válaszolni, és a második kérdésre határozott igen a válasz MINDKETTŐTÖKTŐL, akkor van esély. A szakítós-összejövős pároknál ugyanis ennyi a gond: ha egy pár képes és hajlandó megoldani a problémájukat, akkor megoldja. Ha valamelyik nem stimmel, akkor szakítanak. A kérdés az, hogy megváltozik e valami ebben a két emberben, amikor újra összejönnek? Erre a kérdésre pedig szinte mindig nem a válasz, csak éppen ezt a pár nem látja be, inkább megmagyarázza magának, hogy most minden más lesz. Márpedig nem lesz más, mert ahhoz nekik kellene másképp állni a dologhoz, ezért előbb-utóbb újra szakítás a vége. Persze tudnék néhány példát mondani, ahol működött, de sajnos olyan elenyészően keveset, hogy nyugodtan nevezhetjük kivételnek őket.

2013. júl. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"ma 08:17"


Nem egy dél-alföldi nagyobb városból való vagy véletlen?

2013. júl. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#8: Nem. :)
2013. júl. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ok, egy pillanatra azt hittem, te vagy az egyik kivétel, akit emlegettem :D.
2013. júl. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!