Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire visszataszító ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire visszataszító ha egy lánynak ekkora hőségben vörös az arca és nagyon izzad? Ez lehet kizáró ok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz róla, hogy így reagálsz a hőségre. Ha nincs izzadságszagod akkor oké.
2013. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1. nem visszataszító.. mért lenne az ?

2. más is érzi a meleget :O

2013. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez arra lehet kizáró ok hogy azt feltételezzem hogy hideg van
2013. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan semmi baj, hiszen az esti szexnél még vörösebb lesz neki :D
2013. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én már 25°C-nál úgy nézek ki mint aki lezuhanyozott, pedig még csak kövér sem vagyok (168cm/55kg). Nem tehetek róla, ezzel szemben már két palim volt. A másodikkal már több mint 7 hónapja vagyok együtt és abszolút nem zavarja.


17/L

2013. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jajj, de csaccsi vagy!:) Miért lenne kizáró ok? Teljesen normális dolog.
2013. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!