Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Szerelmes vagyok az unokatestverem baratjaba

Figyelt kérdés

regebben megismertem a fiut de csak par ejszaka volt kozotunk s tartottuk a kapcsolatot meg most is tartsuk de 2 honappal bemutattam az unokatestveremet es azota nem tud ki abrandulni belole mind irogat neki smseznek beszelgetnek jol erzi magat vele es most kozolte h szeretne azt h ha segitenek neki h jojjenek ossze de en bele szerettem es ma este akartam tudatni vele h szeretem es h jojjunk ossze. Regota keszulodok h ezt a vallomast tegyem meg neki de ma jott el az ido h mondjam el de o masra akar megkerni az ellenkezojere.

ti szerintettek mi a teendo mert nem tudok donteni segitsek neki vagy mondjam el az erzeseimet


koszonom egy 21 lany


2009. okt. 16. 17:31
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem nyugodtan megmondhatod neki, hogy tetszik - szereted őt, ezért ne kérjen tőled olyat, amit nem tudsz megtenni... pl. nem tudod összehozni az unokatesóddal. Ha őket egymásnak rendelte a sors, akkor összejönnek nélküled is, de lehet, hogy az őszinte vallomásoddal köztetek alakul ki valami... ne erőltesd, ne nyomulj túlzottan, attól megriadnak a fiúk és azt hiszik, rögtön hozzá akarsz menni feleségül. Tehát szerintem mond meg neki, hogy szereted. Ha ennek ellenére nem te kellesz neki, oldja meg nélküled a problémáit. Ha te hoznád össze őket, nagyon sokáig vacakul éreznéd magad, ha őket együtt látod, egészen addig, míg ki nem ábrándulsz belőle. Sok sikert.
2009. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha valójában szereted, akkor hagyod a saját útját járni. Ha csak tetszik, akkor mond meg, veszíteni nem veszítesz semmit.
2009. nov. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!