Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányokhoz szól a kérdés! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz szól a kérdés! Mit tennél ha összejönnél egy fiúval akit nagyon szeretsz minden jó vele, csak a szex nem mert ő azt nem szereti és hanyagolja is?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Engem nem zavarna.Mert engem sem érdekel annyira a szex.Vannak ezerszer jobb dolgok is annál.
2013. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem maximum barátnak tartanám meg, mert akkor nem érezném, hogy kellek neki, hogy szeret, ha nem kíván.
2013. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Aki nem szereti a szexet az meleg. Pont.
2013. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez hamar kiderülne úgyis, szóval én szakítanék, mert szex nélkül nem tudnék élni, és nem is akarok. Illetve el sem mélyülnénk az érzelmeim igazán szex nélkül egy férfi irányában, mert az intim együttlétek sok olyan pluszt adnak a kapcsolatnak, amik nem pótolhatóak mással.

Egy aszexuális meg egy szexet szerető ember kapcsolata egész egyszerűen nem működhet, kizárt.

2013. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Aki hanyagolja a szexet, azzal alapból nem jövök össze, szóval már itt bukott a mutatvány.
2013. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
De honnan tudjátok meg, hogy hanyagolja a szexet, ha nem mondja el? Illedelmes jókislányként ugye vártok x időt a szexszel, mondjuk egy hónapot. Ő nem közeledik, azt hiszitek, túlságosan is úriember és miattatok nem. Aztán kiderül, hogy azért, mert őt nem érdekli. És addigra már beleszerettetek. Ez nem mindegy ám!
2013. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy hónap alatt én meg nem lettem halálos szerelmes, ahhoz minimum két hónap kell (nekem). Mellesleg lehet, hogy fájna, de ha tudom, hogy akarok szexelni, nem folyok bele még jobban egy eleve halott kapcsolatba. Mellesleg az aszexualitás egy nagyon nem elhanyagolható tényező, szóval ha ilyet valaki eltitkolna, a meglévő érzelmeim is eltűnnének...Elvégre az emberek nagy százaléka nem az, nem fair játszani a másik érzelmeivel úgy, hogy elhallgatsz előle egy ennyire lényeges információt. Gerinctelenség.
2013. júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

De miért nem?

A barátnőm nagyon szexmániás.

Nem tudunk találkozni sűrűn de 1 hét után már a falat kaparja. Nekem elég lenne néha-néha is de ezt nem mondtam neki.

Nem mondom hogy nem szeretem a szexet, de nem érzem hogy hiányozna az életemből.

2013. júl. 4. 18:28
 9/13 anonim ***** válasza:

Neked menni a heti három minimum? Nem? Szenvednél tőle?

Na, a "szexmániás" barátnőd ugyanígy szenved, ezt simán meg lehet élni "nem szeretésként", elhanyagolásként, még ha nem is erről van szó a te részedről. Sajnos nem csak mese, hogy szexuális téren IS össze kell illeni. Hosszú távon csak így lesz boldog a két fél.

2013. júl. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*menne :D én nem törni magyar nyelv
2013. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!