Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért bocsájtotok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért bocsájtotok meg mindent egy férfinak?!

Figyelt kérdés

Nem értem a dolgot. Sok olyan párt ismerek, ahol a lány már a sokadik botlást bocsájtja meg a srácnak. A megcsalástól kezdve, a mindennemű hazudozásig, flört, ilyenek, és egyzserűen elnézik nekik a párjuk.

Visszakönyörgik magukat, vagy én nem is tudom.

És ha pofátlanul emg merem kérdezni a csajt, hogy miért van még mindig egy ilyen pasival, hisz aki egyszer megcsinálta, és megbocsájtották neki, máskor is megfogja, annyi a válasz, hogy mert egyébként kedves, aranyos...

szánalmas!!!!!

Ha arra probálok óvatosan kérdezni, hogy esetleg miért nem próbálják meg mással, miért futnak a pasi után, aki ilyne volt velük, szintén én vagyok hülyének nézve, hogy szét akarom túrni a "kapcsolatukat"


Csak azét kérdezem, mert pont az iylen lányok szokták akkorára tartani magukat, hogy neki ohh meg ahhh milyen pasi, meg 5 éve kapcsolatban, meg nem kell mást stb stb, de arról már nem szól a fáma, hogy hányszor k*félt félre az ipse,meg verte át a csajt.

De akkor miért vannak akkorára megukkal, ha a srác nem is pénzes, meg nemis olyan nagy valami...

Alighanem félnek, hogy egyedül maradnak, és még iylent sme találnak...



2013. júl. 5. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretik a pasijukat. Félnek a szakítástól, hogy nem találnak jobbat csak rosszabbat...Én se néznék el egy megcsalást sem. Ne foglalkozz vele, az ő dolguk kivel vannak együtt és hogy jó-e nekik így.
2013. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 TSkull válasza:
100%

Szerintem van, hogy egy kötelék két ember között annyira erős, (legalábbis az egyik fél számáról)hogy nem képes elfogadni, hogy a másik nélkül kell továbbmenni. Amikor igazán közel kerül hozzánk valaki, 1000 meg egy okot találunk rá, hogy elhitessük magunkkal, hogy igenis ő az igazi, és van, hogy ezért sok mindent eltűrünk.

22/F

2013. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak a saját magam nevében beszélhetek, de az az igazság, hogy meg megbocsátottam eddig is minden férfinak, aki átvert vagy megpróbált átverni eddigi életemben, de felejteni sosem felejtettem. Tehát pont a "kisebbségbe" tartozom ilyen téren, mert inkább vagyok egyedül, mint egy "csalóval".

Egyébként a meglátásode jó, mert sok lány/nő pont azért tekint el a "botlásoktól", mert félnek egyedül lenni. 31N

2013. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem senkinek se kellvalami sok indok.

Egyszerűen ha valakit szeretsz, sok mindent elnézel neki.

2013. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nemtudom miféle szeretet a nőké, de hogy én a barátnőmnek nemtudná elnézni, ha megcsalna, meg összevissza hazudozna, az biztos.

szerethetem bármennyire, de ha viszonzatlan, akkor hiába állok fejen.

Egészbiztos szakítanék, ha utánna 2 hétig nem is látnák a piától, akkor is.

Nem csinálnék magamból hülyét.

2013. júl. 5. 11:43
 6/12 Akszidentális Errőr ***** válasza:
100%

Nekem van egy kevésbé konvencionális elméletem annál, mint, hogy simán aranyos a pasi és odavannak érte.


Szeretik, mégis bántja őket, fájdalmat okoz nekik az illető. Mivel szerelmesek, ezért nem merülhet fel, hogy az illető szemét, vagy gané stb. Dehogy. Hát ők olyan embert sosem tudnának szeretni, ugyebár...

És, hát bizonyos primitív szemszögből nézve bizony aki bánt, aki fájdalmat okoz, az van felettünk. Elég csak arra gondolni, hogy ha megüt vagy megver minket valaki, akkor ő az erősebb. Elvégre ő vert meg minket, és nem mi őt. Logikus, nem?


Na, hát szerintem ezeknél is valami hasonló lehet odabent. Azzal, hogy megalázza és bántja valaki, akit szeret, az azt éri el, hogy ő legyen "felül". A másik meg szenvedhet, odalehet érte (ami érzelmileg eléggé felkavaró dolog, felkavaróbb, mint egy sima szerelem, így összekeverve meg még inkább...), és ez a pezsgés, meg az egész, hogy ő kevesebb valakinél, akihez fel akar érni, akivel eggyé akar válni (erről szól a párkapcsolat meg a szeretkezés, nem?), bizony táplálni tudja a kapcsolatukat.


Amúgy férfiaknál is van bőven példa erre, hogy a kegyetlen, ribi barátnőnek el van nézve minden, mert amúgy egy angyalka meg szereti, és élete szerelme.

2013. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de akkor csak aztnemértem, ohgy az iylenek minek verik a nyálukat, ohgy ők igenis, őszinte, boldog, és feltétel nélküli kapcsoaltban élnek, miközbe csak negédeskedés az egész, és arról szól, hogy egyszerűen félnek szinglikké lenni, mert az "gáz"???!!!
2013. júl. 5. 12:12
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz valakit és félsz őt elveszíteni, az nem azt jelenti, hogy ez azért van mert félsz szingli lenni, mert az gáz. (bár kétségkívül van ilyen eset is...)

Nálam ez azt jelenti, hogy szeretem az illetőt és inkább megbocsátok neki dolgokat, mert nem tudom elképzelni az életemet nélküle. Igen, ez gyengeség. Elhittem, hogy ő az "igazi" számomra, és biztos bennem van a hiba, ha nem tudom megtartani.

És igen, hála Istennek van ebből kiút, de nagyon kemény.

2013. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

az én barátnőm ennek ellentéte.

sosem tudna egy hazug, álszent kapcsolatban élni, így amint megcsalnám, vagy valami olyat tennék, szakítana velem.

nemszímít hogy utánna hetekig sírna utánnam, de nem bocsájtana meg.

és én igazat adok neki, hiszen én is ilyen vagyok.

szeressem bármennyire, ha megcsalna szakítanék vele.

2013. júl. 7. 21:28
 10/12 anonim ***** válasza:

Mert a nők többsége kapcsolatfüggő, a párjuk az egyetlen dolog ami jelzi hogy "van" életük. Ha a srác elhagyná őket csak egy darab kakinak éreznék magukat aki semmire nem vitte.

Elég beteg dolog, már én is észrevettem, tudatosan csak olyan lánnyal randizom, aki pasi nélkül is egész életet él.

2013. júl. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!