Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akárhányszor átjön a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akárhányszor átjön a barátom csak d. ugni akar? Többilent

Figyelt kérdés

eddig akár hányszor átjött a barátom sosem tudtunk rendesen végig nézni semmi filmet mert épp hogy elkezdenénk nézni a filmet elkezdünk smárolni, meg csikiz, ölelgetjük egymást, vagy kézzel kényesztetjük egymást és az utolsó félórába meg meg d.ugunk utána még kicsit 5-10 percet ölelkezünk meg hasonlók és megy is..:\

szeretem hogy ilyen, de néha jó lenne ha nem csak ezek körül forogna minden, hanem beülni együtt közösen tvzni meg beszélgetni, mert ezek közbe nem tudunk beszélni semmit, ami kicsit zavaró.. és mindig ez van akárhányszor átjön, max ha városba megyünk sétálni akkor tudunk beszélni meg fb-n . ezen hogyan tudnék változtatni?? nem szeretném megbántani


2013. júl. 6. 17:52
 1/10 A kérdező kommentje:
ui: ezekkel nem is lenne bajjom, csak jobb lenne 'beosztani az időt' hogy kicsit dumáljunk is , lazuljunk, és ne az legyen h uccsó félórába .. aztán megy is:/
2013. júl. 6. 17:53
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért nem mondod el ezt így neki, ahogy itt leírtad (jobb helyesírással persze)?


Szólsz neki és meglátod a reakcióját.

2013. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha valamelyik fél megy filmezni,abból sose lesz filmnézés.

Tapasztalat :D

2013. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amikor épp nem fogtok szexelni (ünnepek) vezesd elő neki a problémádat, és beszéljétek meg.
2013. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A baj ott kezdődik sztem, hogy már megy is. Nem gondolod, hogy kihasznál csak? Nem kellesz neki csak szexre, nekem ez jött le.

Én is voltam fiatal és volt ilyenben részem.

2013. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egyből feltűnt, hogy d*gást irtál, nem szeretkezést...persze lehet vadulni, de azért ez sem mindegy....ha meg az aktus után egyből távozik, akkor sanszos, hogy csak az öröm forrását látja benned. Ne te érezd már magad emiatt rosszul, ha téged ez zavar, akkor nyisd ki a szád és beszééélj!
2013. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem egyszerre megy, hanem még kicsit együtt vagyunk utána 10-15 max 20 percig de megy.. mert ha nálam aludna akkor már hajnalba felkéne kelljen hogy haza menjen, ezért általában inkább haza megy mert nem akar olyan korán felkelni, meg "fáradt volt már" mert kb átjön 8 körül, és hajnali 1 kor ment haza, mert ha itt'aludna' akk 4-5 körül kéne..
2013. júl. 6. 18:23
 8/10 kolosszus22 ***** válasza:
Nem igazán értem, azt írod 8 körül megy és hajnali 1kor megy, az nálam 5 óra hossza, nem hinném, hogy addig szexeltek. Ebből nekem nem az jön le, hogy egy dugás erejéig ugrik csak át.
2013. júl. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha már 1-ig ott van,akkor ott is aludhatna,ezt nem értem.És tényleg nem öt órán át szexeltek.Írtad,hogy filmet sem tudtok megnézni,akkor mit csináltok,ha beszélni sem beszéltek?
2013. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hát átjön és csak ölelgetjük egymást, meg végig csak smárolunk, esetleg kézzel kényesztetjük egymást és úgy el megy az idő, a filmet télleg nem is néztük szinte

hozzá tenném hogy érthető legyen : este 8kor jön át , hajnali 1 kor ment haza, mert utána 4kor felkellet volna kelnie,és nem akart olyan korán kelni

2013. júl. 6. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!