Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel már vagy 2 hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel már vagy 2 hete nem találkoztam, de tudom, hogy a nyaralójában medencés buli van, és ott szórakozik az exével! Féltékenynek kéne lennem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 12:56
 1/8 GentLnazi ***** válasza:
Ez reménytelen.
2013. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

dehogyis

viszont nézhetnél magadnál 1 új barátnőt!!!!!

2013. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ne féltékeny legyél, inkább szakíts vele

szerinted mégis mit csinál ott az exével?

2013. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A puska jó barátod, 2 töltény meg mindig van otthon! A csajnak, meg a pasijának!
2013. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az exét is meg őt is felrudosnàm!
2013. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
87%
ugyanmár, féltékenynek lenni, minek?!... csak hagyj nyugodtan hogy a BARÁTNŐD MEDENCÉS BULIBA SZÓRAKOZON AZ EXÉVEL... fogyatékos kérdés!!! ;)
2013. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És mért nem téged hívott az exe helyett?

Féltékenység minek? Akit lehet azt úgy is viszik.. szerintem szakíts a csajjal! L

2013. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik exbarátom a legjobb barátom. Mindketten rendkívül komolytalan emberek vagyunk, és pont ez a poénkodás, meg gyerekes dolgok hoztak össze minket, de sose volt ez szerelem, csak kissé félreértettük a dolgot.

De azóta is mindenféle fájdalom meg vágy nélkül tudunk együtt lenni, egyikőnk se akar semmit.

Én is voltam vele ezerféle programon, de soha semmi félreérthetőt nem csinálunk, nincs flört meg semmi.

Hála az égnek a barátom bízik bennem. (Persze attól még lehet, hogy neked van okod aggodalomra, csak mondom, hogy nem kell egyből ítélkezni)

Amúgy miért nem találkoztok már 2 hete? Ez szerintem inkább aggasztó. Főleg ha rá is ér ilyen medencés bulikra..

21L

2013. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!