Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azt mondta hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondta hogy a nők nyalástól nem tudnak elélvezni. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Egyik nap éppen arra került a sor és azt mondta, hogy ez egy folyamatosan jó érzés, amit még jól is csinálok, de náluk nőknél nincs olyan hogy a nyalástól (vagy éppen ujjazástól?) eljut egy bizonyos csúcspontra, és utána vége, mint a férfiaknál (ejakuláció). Szóval hogy is van ez?

2013. júl. 7. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem sokszor tobbet er egy nyalas mint a szex. Es ettol is barmikor elelvezek

21l

2013. júl. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
akkor még nem ujjazták, meg nyalták ki jól :)
2013. júl. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. nálam is az van mint barétnödnél, de a nők is el tudnak élvezni, és igenis van egy csucspont:D
2013. júl. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
általában nem igaz,a nyalóban szokott lenni a hiba
2013. júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ejakuláció tényleg nem minden nőnél van, az nagyon ritka. De orgazmusuk általában szokott lenni.
2013. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok képes úgy elmenni ,de az nem igaz,hogy egyik nő sem képes
2013. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen, akkor majd beszélek vele. :) Ezek szerint vannak olyanok akik ettől nem tudnak. Azért sejtettem hogy nem minden nőnél van így, valami differenciált éreztem :D
2013. júl. 7. 19:25
 8/14 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy hol nyalod. Ha például a kisujja végét akkor biztos nem fog eljutni a csúcsra.

Amúgy csak a technikán múlik.

2013. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hát az én barátnőm már az első alkalomkor elment. pedig kb csak nyaltam ahogy jól esett .D
2013. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én el tudok élvezni a nyalástól is. :) (Ujjazást nem tudom.)
2013. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!