Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már drogos kapcsolatod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már drogos kapcsolatod?

Figyelt kérdés

Volt már, hogy a barátnőd/pasid drogozott, de te nem? Hogy viselkedett?

Esetleg volt olyan, hogy együtt toltátok? pl együtt eltoltatok egy spanglit a barátnőddel vagy ilyesmi:D



#szexeltél
2013. júl. 7. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

a fű az nem drog.. de ennyi erővel tolhatnátok együtt kávét pl, na az az.


amúgy nem és nem is szeretnék.

2013. júl. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

igen volt..

nem toltuk együtt soha.. megpróbáltam neki segíteni és sikerült is..

2013. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Volt. Minden nap füvezett a barátom, termesztette is otthon, így mindig volt neki egy rahedli füve. Hétvégente én is eltoltam vele 1-1 spanglit. Amióta szétmentünk, nem nagyon csinálok ilyesmit, mert drága mulatság (inkább költöm azt a több 1000 ft-ot maradandóbb dolgokra), a barátom meg ingyen adta.
2013. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi kapcsolatok 3 részre csoportosíthatóak:Jó kapcsolatok,rossz kapcsolatok,drogos kapcsolatok
2013. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Inkább csak az ismerkedési fázisban voltam egy drogos sráccal, de egyik este mikor együtt buliztunk, megtapasztaltam milyen, mikor drog hatása alatt van és hanyagoltam a dolgot. Nekem ez nem fér bele.
2013. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem, de most szerelmes vagyok egy füves srácba.
2013. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

füves srác... XDDD


Anyu,apu bemutatom nektek Jancsit a falu füves srácát.


Ez hatalmas

2013. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én bele sem kezdenék egy olyan kapcsolatba! Nem vonzódom a drogos nőkhöz! Inkább szánalmat érzek mint vonzalmat!
2013. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A fű is drog, ezt tisztázzuk.
2013. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Alkalmanként a fű nem zavar, olyan párom volt, aki évente 2-3 alkalommal betépett, ezzel nem volt problémám, mással is megesik.

De ha ez rendszeres, vagy keményebb drogok is megfordulnak körülötte, akkor azzal vége a kapcsolatnak.

2013. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!